0
0

Ваш кошик порожній :(

Ріжучі струменеві плоттери з СНЧП планшетного типу дозволяють у стислі терміни підготувати лекала для випуску нової швейної або шкіряної продукції. На відміну від інших типів плоттерів вони мають стіл, тому можуть працювати з рулонами і окремими аркушами паперу. Фіксація останніх відбувається за допомогою вакуумних фіксаторів. Вони забезпечують надійний притиск і забезпечують якісну порізку навіть при великих швидкостях. Струменеві ріжучі плоттери планшетного типу з СНЧП в даний час є найбільш популярним типом даного обладнання.

Переваги планшетних ріжучих плотерів струменевого типу з СНЧП

  1. Універсальність. Можуть наносити малюнок лекал і вирізати їх з паперу та картону товщиною до 2 мм. Може працювати з окремими листами та рулонами.
  2. Висока швидкість нанесення малюнка і різання.
  3. Можливість поєднання з конструкторським місцем, обладнаним системою САПР. Це дозволяє оперативно розробляти лекала для нової продукції і вносити в них зміни за результатами пробного пошиття.

Як вибрати планшетний ріжучий плоттер струменевого типу з СНЧП

Основний критерій вибору – габарити робочого столу, особливо ширина. Саме цей показник визначає максимальні розміри лекал, які можна отримати на даному плоттері.

Іншими параметрами, які необхідно враховувати, є:

  • тиск ножа – визначає який максимальної товщини папір або картон можна розрізати на плоттері;
  • швидкість різання.

Купити струменеві ріжучі плоттери планшетного типу з СНЧП в компанії Sewtech – переваги

Компанія Sewtech є постачальником устаткування для швейної промисловості з 2006 року. Своїм покупцям ми пропонуємо широкий асортимент планшетних ріжучих струменевих плотерів з СНЧП китайської компанії Sinajet. Їх перевагами є:

  • великий асортимент, що дозволяє точно підібрати модель під свої потреби;
  • конкурентні ціни.

В свою чергу ми гарантуємо:

  • найбільш вигідні ціни та найбільший асортимент струменевих ріжучих плотерів планшетного типу з СНЧП, так як ми є офіційним представником Sinajet в Україні;
  • професійну допомогу у виборі конкретної моделі – у компанії власне виробництво в м. Хмельницький, де ми випробовуємо все нове обладнання.
  • оперативну доставку.

Працюємо з усіма регіонами країни – Київ, Львів, Одеса, Харків. Замовлення планшетних ріжучих плотерів струменевого типу з СНЧП проводиться через цей сайт нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Sinajet FG1512 Ріжучий плоттер з вакуумною фіксацією матеріалу
1722
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Sinajet FG1509 Ріжучий плоттер з вакуумною фіксацією матеріалу
1721
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Sinajet FG1209 Ріжучий плоттер з вакуумною фіксацією матеріалу
1320
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка