Преси для встановлення фурнітури

Преси для встановлення фурнітури

Встановлення фурнітури на готовий виріб – важливий виробничий момент, адже від якості установки фурнітури залежить не тільки зовнішній вигляд, але і функціональність виробу.

Прес для фурнітури професійний дозволить вам швидко і якісно виконувати всі операції по установці фурнітури з мінімальними трудовитратами. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір пресів для фурнітури. Розберемося, як підібрати оптимальний професійний прес для фурнітури для вашого виробництва.

Сфера застосування професійного пресу для фурнітури

Металеві елементи оздоблення та кріплення використовуються при виробництві одягу, взуття, сумок, рюкзаків та інших аксесуарів, а також при виготовленні рекламних банерів. За допомогою пресу для фурнітури ви зможете:

  • пробивати отвори в виробах з тканини, шкіри, замінника будь-якої щільності;
  • встановлювати кнопки, джинсові гудзики, хольнітени, люверси, закльопки;
  • виготовляти обтяжні гудзики.

Різновиди пресів для встановлення фурнітури

Існує кілька основних принципів роботи професійних пресів для фурнітури:

  1. Ручний прес (важільний або з ударним механізмом) – підійде для швейного виробництва, що випускає невеликий обсяг виробів. При виборі такого преса варто враховувати, що для пробивання отвору і закріплення фурнітури доведеться докласти чималі зусилля, тому важливим параметром є легкість ходу і довжина рукояті. Також важливо перевірити точність центрування преса. І ще варто врахувати , що преса китайського та турецького виробництва призначені для роботи з різною фурнітурою, тому вибираючи ручний прес для фурнітури варто відразу оцінити і сам вибір відповідних металевих виробів.
  2. Електромеханічний прес – підходить для повномасштабного швейного виробництва. Практично всі електромеханічні преса для фурнітури здатні виконувати весь набір функцій (пробивання отворів, установка всіх видів фурнітури, обтягування ґудзиків). При виборі пресу варто звернути увагу на потужність удару пресу (якщо ви працюєте з грубими матеріалами — вибирайте модель з максимальним показником, якщо вам доводиться працювати з матеріалами різної щільності — зверніть увагу на моделі з регульованою потужністю удару). Якщо ваш бюджет не надто обмежений, вибирайте модель з лазерним наведенням — ця корисна функція дозволяє встановлювати фурнітуру максимально точно. Електромеханічні преса для фурнітури працюють від напруги 220В або 380В. Можливе складання технологічної лінії з декількох пристроїв.
  3. Пневматичний прес – найбільш оптимальний варіант для сучасного великого швейного виробництва. Для максимально ефективної роботи є 2-х, 3-х, 4-х позиційні моделі для ефективного виконання різних операцій без додаткових часових затрат. Також з однопозиційних пресів для фурнітури можна скласти технологічну лінію для прискорення виробничого процесу. Пневматичні преси компактніші, ніж електромеханічні, велика частина моделей оснащена лазерним наведенням.

Як вигідно купити професійний прес для встановлення фурнітури

На сайті sewtech.com.ua представлений широкий ассотримент пресів для фурнітури та іншої промислової швейної техніки. Тут ви можете придбати все необхідне для швейного виробництва за найбільш вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України — Харків, Львів, Одеса, Хмельницький та ін.

Наш інтернет магазин має репутацію надійного постачальника. Якщо у вас є питання або сумніви у виборі преса для фурнітури або будь-якого іншого обладнання — наші менеджери готові надати вам будь-яку інформацію, проконсультувати і допомогти з вибором.Знижка -12%
Seungmin SM706-R Пневматичний прес для установки перлин
Seungmin SM706-R Пневматичний прес для установки перлин
Передзамовлення

185715грн 164286грн 5750$

Seungmin SM600-N Прес для фурнітури
Передзамовлення

240001грн 8400$

Seungmin SM600 Прес для установки кнопок
Передзамовлення

255715грн 8950$

Показано від 1 до 17 з 17 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — 9:00 - 19:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка