Промислові швейні машини

Промислові швейні машини

Промислова швейна машина – це основа будь-якого швейного виробництва. Від її надійності, технічних і експлуатаційних характеристик буде залежати успішність підприємства. Це тривіальні істини, але від цього вони не стають менш значимими.

Як і де вибирати і купити швейні машини виробничого призначення? Звичайно ж у того продавця, який зможе запропонувати:

 1. Великий асортимент професійних швейних машин різного призначення, різних виробників і різної цінової категорії.
 2. Вигідні ціни.
 3. Професійну допомогу в установці і наладці устаткування.
 4. Своєчасне забезпечення запчастинами за конкурентними цінами.

Тепер розповімо, як наша компанія Sewtech відповідає цим критеріям.

Великий асортимент промислових швейних машин

У нас ви можете купити такі швейні машини:

 • одно- і двохголкові машини човникового стібка;
 • плоскошовні машини;
 • оверлоки;
 • гудзикові машини;
 • машини для важких матеріалів (шкіри, брезенту, прогумованих тканин і т. д.);
 • швейні машини зигзаг;
 • петельні машини;
 • машини ланцюгового стібка;
 • закріплювальні машини.

У нас ви можете підібрати моделі для легких, середніх і важких матеріалів, товщини матеріалу і довжини стібка, різної продуктивності, комп'ютеризовані.

Якщо говорити про виробників, то у нас представлені такі бренди, як Baoyu, Bruce, Juki, Jack, Siruba, Typical. Тому у нас ви знайдете швейну машинку для виробництва під будь-які ваші вимоги.

Вигідні ціни на промислові швейні машини

Компанія Sewtech займається поставками швейного обладнання з 2006 року. З багатьма виробниками у нас склалися міцні ділові відносини. Для багатьох з них ми є офіційними дистриб'юторами в Україні. Завдяки цьому своїм покупцям ми можемо запропонувати найнижчі ціни в Україні.

Професійна допомога у запуску обладнання

Так, ми можемо надати таку послугу. Наші фахівці мають багатий досвід. У компанії є власне швейне виробництво в м. Хмельницький, де наші співробітники набувають навичок введення в експлуатацію різної техніки. Також у підвищенні кваліфікації допомагають регулярні контакти з виробниками швейних машин.

Своєчасне забезпечення запчастинами за конкурентними цінами

Маючи міцні ділові зв'язки з виробниками, і, будучи для багатьох офіційними дистриб'юторами, ми гарантуємо, що ваші заявки на будь-які запчастини будуть виконані у стислі терміни. При цьому ціна буде такою ж вигідною, як і на саме обладнання.

Як вигідно купити промислову швейну машину

Ми не сумніваємося, що ви точно знаєте, яким технічним параметрам повинна відповідати швейна машина, яку ви хочете придбати. З яким матеріалом вона буде працювати, які операції буде виконувати, яка її повинна бути продуктивність. Але сучасний ринок швейного обладнання пропонує величезну кількість різноманітних моделей. І, може бути так, що ви не про всі знаєте.

Тому доцільно звернутися за консультацією до наших фахівців, які в силу своїх професійних обов'язків стежать за всіма новинками. Виходячи з ваших вимог, вони підберуть вам кілька підходящих моделей. Розкажуть про особливості експлуатації кожної, перерахують їх переваги і недоліки. А далі вже вирішувати вам.

У висновку скажемо, що поставлені нами промислові швейні машини з успіхом працюють у багатьох містах України – в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі і т. д. Для консультацій і замовлення телефонуйте за номерами телефонів, зазначених на цьому сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.Новинка
Baoyu BML-9820-01 Комп'ютерна вічкова петельна швейна машина
Показано від 1 до 24 з 947 (всього сторінок: 40)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка