0
0

Ваш кошик порожній :(
Одноголкові швейні машини

Промислові швейні машини являють собою професійне обладнання, необхідне для з'єднання елементів текстильних виробів. З'єднання проводиться за допомогою човникового стібка однониткового типу. В залежності від того, яку модифікацію має пластина, голкотримач та рейка (з зубцями), машини використовуються для обробки різних тканин – від легких до важких.

Правильний вибір одноголкової прямострочної машини

Перш за все, перед покупкою необхідно визначитися з оптимальною товщиною тканин для відшиву та з вашим бюджетом. Вартість машини безпосередньо залежить від марки, від якості двигуна і електронної «начинки» і інших комплектуючих, у т. ч. від типу управління.

Прямострочні моделі швейних машин оснащуються голковим або нижнім механізмом і діляться на два типи відповідно:

  • нижнє просування – означає, що машина універсальна, підходить для обробки більшості типів тканин. На такому обладнанні матеріал переміщається під голку завдяки рухливим зубах і лапці притискного типу, яка допомагає щільно тримати тканину;
  • голкове просування – машини безпосадочні, ідеально працюють з тонкими еластичними тканинами, обробляють довгим стібком. На таких машинах матеріал переміщається під голку зубами і відхиляється голкою, сама голка теж переміщається: один прокол – один стібок. Так голка фіксує положення тканини, допомагає їй лапка, і тканина не зміщується і не провокує утворення складок.
  • подвійне просування - машини з крокуючою лапкою використовуються для роботи з важкими матеріалами, такими, як брезент, натуральна шкіра, стропи. Просування лапки і зубів гарантує якісне зшивання матеріалів. Найпопулярнішим це обладнання серед майстерень з виробництва м'яких меблів, верхнього одягу зі шкіри, галантереї, автомобільних салонів і килимків.

Швейні машини діляться на два види за типом управління:

  • механічне управління – не мають автоматичних функцій, лапка здійснює підйом завдяки колінопідйомнику. Закріпку роблять, використовуючи реверсний важіль, нитка обрізається вручну по завершенні роботи;
  • комп'ютерне (автоматичне керування – машинки мають автоматичні функції, серед яких підйом лапки з використанням педалі або сенсора. Закріпка виконується за заздалегідь визначеною програмою – на початку або в кінці рядка, після натискання кнопки, яка знаходиться в голководильній зоні. Нитка також обрізається автоматично, після того як оператор натискає на педаль.

Комплектація промислових швейних машин включає в себе стіл і двигун – це актуально для всіх промислових моделей. У сучасних примірників мотор монтується у машинний корпус. Старі моделі мають кріплення для приводу, розміщений під столом. У зв'язку з цим машини також діляться на два типи:

  • машина прямострочного типу, що має роздільний двигун, – промислова модель з кріпленням для двигуна, розміщеним під столом. При роботі двигуна обороти з нього передаються на основний вал – використовується передавальний ремінь. Такі моделі комплектуються фрикційним мотором або сервоприводом. Вал необхідно докручувати вручну для коректного позиціонування голки;
  • машина прямострочного типу, що має вбудований двигун, – промислова модель, двигун якої розташований в корпусі. Обороти передаються через муфту на основний вал. Так як машина працює за принципом прямої передачі, вона працює м'яко і плавно, рядок починається також плавно, вібрації майже немає. Такі машини мають підсвічування, шпуленамотчик автоматизованого типу, а голка позиціонується автоматично завдяки вбудованому приводу.

Виділяється окрема категорія машин прямострочного типу, які мають кутовий ніж, що використовується для обрізки. Такі машини застосовуються при обробці обсипаючихся тканин – наприклад, синтепону. Також деякі моделі таких девайсів мають збільшений човник, що дозволяє працювати з товстою ниткою.

Купити промислову прямострочну одноголкову швейну машину в Україні

Для вашої зручності ми пропонуємо каталог з усіма актуальними моделями від відомих світових брендів, так що придбати машину не складе для вас труднощів. Але якщо у вас виникнуть запитання, то ми з радістю на них відповімо. Наші фахівці допоможуть з вибором і підберуть машину, яка максимально відповідає запитам вашого швейного бізнесу.


Топ продажів!
-10%
Maqi Q6-M-5N-II 1-голкова автоматична промислова швейна машина
Топ продажів!
Jack F4-H Промислова швейна машина для середніх і важких тканин
Топ продажів!
Juki DDL-7000A 1-голкова промислова швейна машина
Топ продажів!
Typical GC 6158MD 1-голкова промислова швейна машина
Топ продажів!
Typical GC 6158HD 1-голкова промислова швейна машина
Показано від 1 до 24 з 277 (всього сторінок: 12)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка