Прямострочні одноголкові швейні машини човникового стібка

Прямострочні одноголкові швейні машини човникового стібка

Промислові швейні машини являють собою професійне обладнання, необхідне для з'єднання елементів текстильних виробів. З'єднання проводиться за допомогою човникового стібка однониткового типу. В залежності від того, яку модифікацію має пластина, голкотримач та рейка (з зубцями), машини використовуються для обробки різних тканин – від легких до важких.

Правильний вибір одноголкової прямострочної машини

Перш за все, перед покупкою необхідно визначитися з оптимальною товщиною тканин для відшиву та з вашим бюджетом. Вартість машини безпосередньо залежить від марки, від якості двигуна і електронної «начинки» і інших комплектуючих, у т. ч. від типу управління.

Прямострочні моделі швейних машин оснащуються голковим або нижнім механізмом і діляться на два типи відповідно:

  • нижнє просування – означає, що машина універсальна, підходить для обробки більшості типів тканин. На такому обладнанні матеріал переміщається під голку завдяки рухливим зубах і лапці притискного типу, яка допомагає щільно тримати тканину;
  • голкове просування – машини безпосадочні, ідеально працюють з тонкими еластичними тканинами, обробляють довгим стібком. На таких машинах матеріал переміщається під голку зубами і відхиляється голкою, сама голка теж переміщається: один прокол – один стібок. Так голка фіксує положення тканини, допомагає їй лапка, і тканина не зміщується і не провокує утворення складок.
  • подвійне просування - машини з крокуючою лапкою використовуються для роботи з важкими матеріалами, такими, як брезент, натуральна шкіра, стропи. Просування лапки і зубів гарантує якісне зшивання матеріалів. Найпопулярнішим це обладнання серед майстерень з виробництва м'яких меблів, верхнього одягу зі шкіри, галантереї, автомобільних салонів і килимків.

Швейні машини діляться на два види за типом управління:

  • механічне управління – не мають автоматичних функцій, лапка здійснює підйом завдяки колінопідйомнику. Закріпку роблять, використовуючи реверсний важіль, нитка обрізається вручну по завершенні роботи;
  • комп'ютерне (автоматичне керування – машинки мають автоматичні функції, серед яких підйом лапки з використанням педалі або сенсора. Закріпка виконується за заздалегідь визначеною програмою – на початку або в кінці рядка, після натискання кнопки, яка знаходиться в голководильній зоні. Нитка також обрізається автоматично, після того як оператор натискає на педаль.

Комплектація промислових швейних машин включає в себе стіл і двигун – це актуально для всіх промислових моделей. У сучасних примірників мотор монтується у машинний корпус. Старі моделі мають кріплення для приводу, розміщений під столом. У зв'язку з цим машини також діляться на два типи:

  • машина прямострочного типу, що має роздільний двигун, – промислова модель з кріпленням для двигуна, розміщеним під столом. При роботі двигуна обороти з нього передаються на основний вал – використовується передавальний ремінь. Такі моделі комплектуються фрикційним мотором або сервоприводом. Вал необхідно докручувати вручну для коректного позиціонування голки;
  • машина прямострочного типу, що має вбудований двигун, – промислова модель, двигун якої розташований в корпусі. Обороти передаються через муфту на основний вал. Так як машина працює за принципом прямої передачі, вона працює м'яко і плавно, рядок починається також плавно, вібрації майже немає. Такі машини мають підсвічування, шпуленамотчик автоматизованого типу, а голка позиціонується автоматично завдяки вбудованому приводу.

Виділяється окрема категорія машин прямострочного типу, які мають кутовий ніж, що використовується для обрізки. Такі машини застосовуються при обробці обсипаючихся тканин – наприклад, синтепону. Також деякі моделі таких девайсів мають збільшений човник, що дозволяє працювати з товстою ниткою.

Купити промислову прямострочну одноголкову швейну машину в Україні

Для вашої зручності ми пропонуємо каталог з усіма актуальними моделями від відомих світових брендів, так що придбати машину не складе для вас труднощів. Але якщо у вас виникнуть запитання, то ми з радістю на них відповімо. Наші фахівці допоможуть з вибором і підберуть машину, яка максимально відповідає запитам вашого швейного бізнесу.Знижка -5%
Топ!
Maqi Q6-M-5N-II 1-голкова автоматична промислова швейна машина
Знижка -9%
Топ!
Bruce R5E-Q Промислова швейна машина для легких та середніх матеріалів
Знижка -8%
Топ!
Bruce R2-4CZ 1-голкова швейна машина з автоматичними функціями
Знижка -10%
Bruce R5E-HQ Промислова швейна машина для важких матеріалів
Знижка -9%
Bruce R2-4CZH 1-голкова швейна машина з автоматичними функціями
Знижка -10%
Bruce R4000-4CHLQ-7 1-голкова промислова швейна машина
Топ!
Typical GC 6158MD 1-голкова промислова швейна машина
Топ!
Juki DDL-7000A 1-голкова промислова швейна машина
Показано від 1 до 24 з 260 (всього сторінок: 11)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — 9:00 - 19:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка