0
0

Ваш кошик порожній :(
Прямострочні швейні машини Jack

Човниковий стібок є найбільш популярним у швейному виробництві, оскільки для його реалізації необхідна з точки зору конструкції найбільш проста, а значить найбільш доступна по ціні техніка. І в цьому плані 1-голкові машини човникового стібка Jack поза конкуренцією. По-перше, тому що 1-голкова модель конструктивно простіше 2-х голкової машини. По-друге, китайське промислове швейне обладнання Jack є одним з найбільш доступних при гарній надійності. Розглянемо докладніше, що пропонує ця торгова марка.

Одноголкові машини Jack (човниковий стібок) – переваги і функціональність

До переваг всього модельного ряду 1-голкових машин Jack човникового стібка відносяться:

  1. Високу технічну досконалість. Навіть в бюджетних моделях є кнопковий пульт керування з рідкокристалічним екраном, на якому відображається вся необхідна інформація, в тому числі і помилки при роботі.
  2. Прямий привід.
  3. Можливість регулювання швидкості обертання двигуна, положення голки і т. д.
  4. Автоматичне відключення живлення при перевищенні певного часу простою (як правило 10 хвилин).
  5. Висока продуктивність. Наприклад, одна з найбільш доступних за ціною моделей JK-F4 може сточувати легкі тканини зі швидкістю 5 тис. стібків в хвилину. До того ж вона може працювати з цілим спектром тканин – від легких, типу шовку до середніх (трикотаж, штучні тканини).

У більш складної моделі JK-A4F є система автоматичної обрізки нитки, автоматичного підйому лапки, можна регулювати відстань між ножем і голкою.

Враховуючи величезну кількість моделей даного виду, ми рекомендуємо звернутися за консультацією до наших фахівців. Вони досконально знають цю техніку і неодноразово бачили її в роботі на нашому швейному виробництві у м.Хмельницький.

Наші переваги

Ми займаємося поставками професійного швейного обладнання, зокрема 1-голкових машин човникового стібка Jack в Україну з 2005 року. З цим виробником у нас встановлені тісні ділові зв'язки. Наша компанія Sewtech є офіційним дистриб'ютором цього бренду в нашій країні. Тому ми гарантуємо:

  • найбільш низькі ціни;
  • найбільш повний асортимент;
  • швидку доставку замовлення – 5-45 днів.

Наші фахівці допоможуть налаштувати і запустити обладнання. Організовують швидку доставку запчастин. Поставлені нами одноигольные машини Jack (човниковий стібок) працюють в Одесі, Києві, Харкові, Львові, інших містах. Для замовлення телефонуйте на телефони, вказані на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Показано від 1 до 24 з 49 (всього сторінок: 3)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка