+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Безпосадочні промислові швейні машини з голковим транспортом

Одноигольные агрегати застосовуються для роботи як з важкими, так і з легкими матеріями. Такі матеріали як шовк або атлас можуть давати усадку при зшиванні і, щоб уникнути браку при виробництві, застосовують безпосадочні швейні машинки з игольным просуванням матеріалу.

Особливості конструкції швейних машин з просуванням игольным

У цій машині механізм нижній зубчастої рейки зроблений таким чином, щоб при русі голка, проходячи через тканину, переміщувала її і поєднувала з нижніми зубами. Такі швейні машинки застосовуються для роботи з середніми і важкими тканинами, в тому числі, тонкою шкірою та шкірозамінником. Моделі для важких тканин у маркуванні мають букву «Н» і в них довжина стібка не перевищує 5 мм. Працюють на швидкості обертів двигуна до 3500 в хвилину. Просування тканини з допомогою голки дозволяє добитися високої якості стібка, захистити шов і змішувати різні шари тканини при проведенні швейних заходів.

Заводи по виробництву устаткування для швейної промисловості постійно вдосконалюють технології і випускають промислові агрегати з прямим приводом. Це знижує електроспоживання, вібрацію і шум при роботі. Це позитивно позначається на тривалості терміну експлуатації машинки, так як чим менше вібрація, тим більше часу буде потрібно ремонт і проведення налаштувань.

Як правильно купити швейну машину з голковим транспортом

Перед покупкою важливо звернути увагу на те, що є безпосадочні машини, здатні голчастим способом пересувати тканина, але не мають автоматичних функцій обрізки, закріпки і підйому лапки. Застосовувати такі агрегати рекомендується для швейного підприємства, яке працює поопераційно. В інших випадках агрегат з автоматикою дозволить виконувати великі обсяги замовлень за короткий час.

У нашому Інтернет-магазині ви знайдете асортимент промислових і побутових швейних машин з голчастим просуванням рядка, серед яких Juki, Siruba, Typical, Zoje, Minerva. Якщо вас ускладнює вибір оптимального варіанту, то наші фахівці із задоволенням допоможуть вам визначитися у цьому моменті. Вони підберуть для вас супутні товари, наприклад, лапки, шпульки, голки та інші пристосування для роботи.Знижка -9%
Siruba DL7200-NH1-16 Промислова швейна машина з голковим транспортом
Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин