+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Промислові прямострочки з нижнім просуванням матеріалу

Основною одиницею в швейному цеху є промислова прямострочная машинка з нижнім двигуном тканини. Такі машинки відносяться до універсальних, і без них важко обійтися на швейному виробництві або в побутових умовах. Щоб зрозуміти, яка саме модель прямострочной машинки вам потрібно, необхідно визначитися з основними тканинами, з якими ви будете її використовувати у подальшому.

Як вибрати промислову прямострочну швейну машину з нижнім просуванням

Прямострочная машинка призначена для пошиття виробів з легких, середніх і важких тканин. Щоб визначити характеристики машинки візуально, подивіться: вона має на своїй маркуванні букву «Н». Вони діляться на категорії, в залежності від максимальної довжини стібка. Є моделі важких прямострочных машин, які відрізняються збільшеним човником і маркуються літерою «В», що дозволяє рідше заправляти нитки і перезапускати апарат. Це дозволяє використовувати товсті нитки.

Якщо розглядати універсальний варіант прямострочной машинки, то, при необхідності, з неї можна зробити агрегат, який буде працювати не тільки з легкими тканинами, але і важкими, в тому числі, зі шкірою. Такі машинки працюють при 3500 оборотах двигуна в хвилину, чого цілком достатньо, щоб зшивати товсту тканину.

Більшість заводів з виробництва швейного обладнання переходять на удосконалення своєї продукції інноваційними технологіями, а тому практично всі вироби швейні цехи поставляються з вбудованими сервомоторами, електронними блоками управління та готові до роботи відразу після установки. Всі машинки мають ергономічний дизайн, автоматичні системи регулювання швидкості шиття, підсвічування і інші функції.

Рекомендації по вибору швейних машин з нижнім двигуном тканини

Для великих виробництв, які займаються виготовленням виробів з тканини у великих масштабах, рекомендується купувати прямострочные машинки з автоматичною системою управління. У таких апаратах досить запрограмувати потрібні параметри і кількість стібків, обрізати нитки в кінці шиття і підняти лапку, дістаючи готовий виріб. Всі подальші завдання машинка буде виконувати самостійно, що, в кінцевому результаті, дозволить отримати якісний виріб з міцними стібками. Швейні машинки з автоматикою широко використовуються при серійному виготовленні м'яких іграшок.

Купити будь-швейну машинку в нашому Інтернет-магазині ви можете у зручний для вас час. В каталозі знаходиться великий асортимент та зручний фільтр, який дозволить відсортувати потрібні моделі в залежності від їх параметрів, характеристик та інших даних у відповідності з вашими вимогами.

Зробіть замовлення в нашому Інтернет-магазині і ваша швейна машинка в коробці прибуде до дверей найближчим часом. Її необхідно буде тільки зібрати і можна починати використовувати. На нашому сайті представлені відомі бренди швейних машинок, серед яких Maqi, Bruce, Juki, Siruba, Jack, Typical та інші.Знижка -10%
Новинка
Siruba DL7200-BM1-16 1-голкова прямострочная машина з вбудованою автоматикою
Знижка -10%
MAQI Q5-HL 1-голкова автоматична промислова швейна машина
Знижка -2%
Maqi Q6-M-5N-II 1-голкова автоматична промислова швейна машина
Знижка -5%
Baoyu GT-188H Промислова швейна машина для середніх і важких тканин
Знижка -5%
Baoyu GT-188 Промислова швейна машина для легких і середніх тканин
Показано від 1 до 24 з 108 (всього сторінок: 5)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин