Промислові швейні машини з потрійним транспортом для середніх і важких матеріалів

Ці пристрої відрізняються безпосадочним потрійним (унісон) транспортом матеріалу і виготовляються відомими китайськими компаніями. Вони відрізняються високою якістю і встигли зарекомендувати себе з позитивного боку на ринку України. Найчастіше такі моделі використовуються в меблевій, взуттєвій або автомобільної промисловості. За допомогою них можна робити оббивку для диванів, сидінь авто, шкіряні вироби, взуття та інше.

Особливості швейних машин з потрійним транспортом

Робота зі шкірою є складним завданням, а тому не всі машинки можуть справлятися з виконанням таких функцій і якісно робити шви. Саме представлені машини призначені для роботи з труднотранспортіруемимі матеріалами. Безпосадочні машини з унісон просуванням мають систему потрійного транспорту матеріалу в якому беруть участь внутрішня лапка, що крокує голка і зубчаста рейка. Використовується човниковий пристрій з великим об'ємом витратних матеріалів, що дозволяє рідше проводити заправку нитки.

Вони призначені для роботи з жорсткими тканинами і їх можна з легкістю застосовувати для пошиття виробів зі шкіри, брезенту і дуже щільних матеріалів. Машинки відрізняються низьким рівнем шуму, простотою у використанні і надійністю. Така швейна машинка в промисловості використовується для виготовлення виробів з будь-яких тканин, в тому числі, взуття.
Відмінні характеристики такого обладнання:

  • Потрійний механізм для забезпечення унісон подачі матеріалів.
  • Шпуля і човник, що мають збільшені розміри.
  • Наявність додаткової лапки, що забезпечує швидке і рівне транспортування тканини.
  • Голкове просування в унісон з лапкою і зубчатою рейкою.
  • Забезпечення якісного просування і затиску тканини.
  • Система автоматичного змащення всіх вузлів машини.

Плюсом таких машин вважається можливість просування матеріалу транспортує лапкою, а тому пристрій може працювати при пошитті взуття навіть у важкодоступних місцях. Крокує лапка відрізняється наявністю зачіпляються елементів і гребінки. Гребінка опускається вниз в момент, коли необхідно просувати матеріал, в результаті чого шари тканини поєднуються і паралельно пересуваються з однаковою швидкістю, що дозволяє робити рівні стібки. Голка виступає в якості додаткові протягання.

Чому купити швейну машину з потрійним транспортом вигідно в Sewtech?

SEWTECH™ є найбільший дистриб'ютор світових брендів швейної та вишивальної техніки в Україні. Ми обладнали подібними машинами велику кількість швейних виробництв. Наші механіки мають великий практичний досвід роботи з машинами потрійного транспорту. Придбати швейні машини з потрійним транспортом ви можете в нашому Інтернет-магазині за доступною для вас ціною. Якщо виникнуть складності, наші фахівці проконсультують по будь-яких питань щодо характеристик даних швейних машин і допоможуть з підбором моделі для ваших потреб.Знижка -6%
Maqi LS-H4400 Промислова швейна машина з потрійним просуванням
Безкоштовна доставка
Bruce BRC-2060GHC-4Q 1-голкова автоматична промислова швейна машина зі збільшеним рукавом
Honyu HY-1510AE-7 Машина для окантовки ковдр
Передзамовлення

127660грн 4800$

Honyu HY-1510A Машина для окантовки ковдр
Передзамовлення

101064грн 3800$

Chang Feng CCF-1509 Машина для окантовки ковдр
Передзамовлення

106383грн 4000$

Honyu HY-1510N 1-голкова швейна машина
Передзамовлення

Ціну уточнюйте

Honyu HY-1541 1-голкова базова швейна машина
Передзамовлення

Ціну уточнюйте

Показано від 1 до 24 з 38 (всього сторінок: 2)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка