Гудзикова машина являє собою професійне швейне обладнання, що використовується для пришивання гудзиків на текстильні вироби. Такі машини оснащені, як правило, двома педалями для ніг. Функціонал цих педалей наступний: одна відповідає за пришивання ґудзика до тканини, а друга – обрізає нитку. Сам процес пришивання гудзиків ділиться на кілька етапів. Спочатку ґудзик фіксується у тримачі, сам виріб розміщується так, як потрібно. Після цього оператор натискає педаль пришивання, а потім – педаль обрізки. Промислові машини для пришивання гудзиків розраховані лише на потокову роботу з плоскими гудзиками. Якщо ж потрібно пришити гудзик на ніжці або будь-яку іншу, необхідно встановлювати комплект переналагодження. Такі швейні машини часто використовуються і для іншої мети – пришивання етикеток.
Щоб придбати таку машину, потрібно визначитися з базовими критеріями. У них входить не тільки бюджет на машину, але і тип, розмір і вид ґудзиків, які будуть оброблятися. Фінальна вартість обладнання залежить від бренду, типу управління машини, від якості електроніки та комплектуючих, які входять в машину.
Загалом, всі подібні машини можна розділити на два виду:
- напівавтомат – така машина являє собою обладнання, що працює за типом ланцюгового стібка. Вона має серводвигун і управляється механічно. За керування держателем гудзиків відповідає кулачковий механізм. Кількість стібків, як і сам спосіб пришивання гудзиків, і ниткова напруга встановлюються вручну. За допомогою такої машини можна пришивати плоскі гудзики, що мають два або чотири отвори. Максимальна швидкість роботи машини – до 1500 стібків в хвилину;
- автомат – така машина працює за типом човникового стібка. Машина має серводвигун і управляється за допомогою комп'ютера. За керування тримачем для гудзиків тут відповідає кроковий мотор. Панель управління має поле налаштувань для фіксації кількості стібків і нитяного натягу. Такі автомати можуть пришивати плоскі гудзики, які мають від двох до чотирьох отворів. Максимальна швидкість роботи автомата – до 3 000 стібків в хвилину. Використовуються різні типи кріплення. Машина має обсяг пам'яті для зберігання готових комбінацій шаблонів пришивання гудзиків – в нього поміщається більше 500 різних варіацій. Також можна самостійно створювати нові шаблони, або вносити правки і змінювати вже існуючі.
Моделі машин для пришивання гудзиків можуть бути простими і складними. Навіть недорогі моделі можна використовувати на потоковому виробництві. Деякі бюджетні японські моделі мають опцію автоматичного закріпочного шва після пришивання гудзика – це допомагає позбутися від проблеми саморозпуску стібків. Також можна перемикатися між видами гудзиків і програмами з допомогою важелів – це прискорює роботу і дозволяє послідовно обробляти вироби, що вимагають пришивання гудзиків різного розміру і типу.
Якщо у вас є труднощі з підбором оптимальної моделі або ви сумніваєтеся у своєму виборі, ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів. Наші консультанти допоможуть підібрати підходящий варіант машини, оформити замовлення і налаштувати обладнання для подальшої роботи. Асортимент машин включає в себе найпопулярніші моделі – від бюджетних до сучасних і мають масу додаткових опцій для максимально зручного оперування обладнанням.
У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!