0
0

Ваш кошик порожній :(

Гудзикова швейна машина Juki допоможе значно спростити і прискорити пришивання гудзиків на швейних виробах. Завдяки цьому ви зможете на тих же площах і з тією ж кількістю виробничого персоналу випускати значно більше продукції.

Розглянемо можливості, якими володіють сучасні гудзикові машини JUKI, купити які у великому асортименті ви можете в нашій компанії Sewtech.

Гудзикова машина Жуки – можливості та переваги

Японська компанія Juki пропонує великий асортимент даної техніки. Моделі відрізняються свій функціональністю, технічними характеристиками та ціною. Для початку розглянемо більш доступну за вартістю гудзикову машину Juki MB-1373-00S. Це однонитковий автомат, який здатний пришивати гудзики з 2 і 4 отворами. Крім того, при установці додаткового спеціального обладнання він може працювати і з гудзиками на ніжці.

Функціональність Juki MB-1373-00S:

 • Регулювання відстань між проколами.
 • Регулювання кількість стібок для пришивання гудзики.
 • Автоматична обрізка нитки.

Переваги моделі:

 • Висока продуктивність – 1500 ст/хв
 • Простота регулювання відстані між проколами.
 • Наявність в конструкції унікального сповільнювача, який гасить вібрацію при завершенні пришивання гудзики, підвищуючи тим самим якість роботи.
 • Великий хід пуговицодержателя – 2,5–6,5 мм і 0-6,55 відповідно у поздовжньому і поперечному напрямках.
 • Робота з гудзиками великої товщини – до 3 мм.
 • Робота з гудзиками діаметром 10-28 мм.

Ця гудзикова машина JUKI відмінно підійде для невеликих і середніх швейних цехів. Вона має досить високу продуктивність, не вимагає високої кваліфікації персоналу. Завдяки бюджетною ціною вона досить швидко окупиться.

Модель Juki MB-1377–це більш складний механізм. Основна відмінність від попередньої техніки – можливість роботи з гудзиками різного виду та форми. Також у неї є цінна функція – автоматичне виконання шва після пришивання гудзики. Це запобігає саморозпуск стібків. Перемикання між видами гудзиків або зміна кількості стібків проводиться за допомогою спеціального важеля. Така гудзикова машина підійде для виробництв, де необхідно часто змінювати вид гудзиків на продукції одязі.

До загальних достоїнств гудзикових машин Джуки відносяться:

 • Велика надійність техніки.
 • Зручність роботи для оператора.
 • Великий модельний ряд, що дозволяє споживачу підібрати техніку, яка точно відповідає його вимогам, не переплачуючи за зайву продуктивність або функціональність.

Переваги компанії Sewtech

Наша компанія є постачальником професійного швейного обладнання Juki в Україну з 2006 року. За цей час у нас склалися міцні ділові зв'язки з цим виробником. Це дозволяє нам пропонувати своїм покупцям:

 • найбільш повний асортимент гудзикових машин Juki;
 • найнижчі в Україні ціни.

При виборі моделей зверніться до наших фахівців. Вони відмінно знають всю техніку цього японського виробника. Крім того, у нас є власний швейний цех р. в Хмельницький, де наші співробітники відчувають в роботі всю пропоновану нами техніку. Тому можуть розповісти про неї всі нюанси.

Ми також можемо допомогти налаштувати і запустити куплене у нас обладнання, тим самим скорочуючи до мінімуму час введення його в експлуатацію. Поставлені нами гудзикові машини Juki успішно працюють у Києві, Одесі, Львові, Харкові та інших містах.

Для замовлення гудзикових машин Juki або отримання консультації телефонуйте нашим менеджерам. Номери телефонів вказані на цьому сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Juki MB-1377 Гудзикова швейна машина
1237
Закінчився
141 243 грн
Juki MB-1373-00S Гудзикова машина
1236
Закінчився
99 317 грн
Juki LK-1903B Комп'ютерна високошвидкісна гудзикова машина
1546
Закінчився
239 588 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка