0
0

Ваш кошик порожній :(

Інтернет-магазин sewtech.com.ua пропонує великий асортимент якісного промислового обладнання для швейного виробництва. На багатьох підприємствах, які займаються виготовленням високоякісних текстильних виробів, з'являється потреба прискорити процес виготовлення. Відмінним рішенням є автоматизація простих процесів, наприклад, оснащення виробів петлями.

Петельні машини Siruba використовуються для якісної і швидкої обробки петель. Купивши відповідну модель, ви можете не тільки прискорити процес виробництва і зробити його більш простим, але і розширити асортимент виготовленого товару, а також скоротити витрати на організацію бізнесу.

Спеціалізована техніка здатна виконувати роботу в промислових обсягах, функціонуючи на протязі тривалого періоду часу без перерв. Обробка петель за допомогою техніки актуальна для великих фабрик і маленьких підприємств, адже дозволяє витрачати мінімум часу на однотипні роботи.

Залежно від особливостей виготовленого товару і характеристик виробництва ви можете вибрати невелику машину для обробки петель, так і більш функціональне пристосування, яке може виконувати всі види робіт. Універсальна машина дозволяє працювати з широким асортиментом товарів, відрізняється великим переліком можливостей і невеликим розміром. Просте управління передбачає мінімальне втручання співробітників, завдяки чому ви заощаджуєте ресурс.

Як вибрати петельну машину Siruba?

Незважаючи на величезний асортимент найрізноманітніших моделей петельних машин, вибір техніки вимагає серйозного підходу і ретельного аналізу техніки. Насамперед, варто визначити, які функції повинна виконувати машина і з якими матеріалами вона буде працювати.

Машини можуть бути гранично простими або виконувати безліч операцій для створення декоративних і дизайнерських петель. Вибираючи техніку для промислового використання, необхідно звертати увагу на кілька особливостей моделі:

  • спосіб роботи: ручний, напівавтоматичний або повністю автоматичний;
  • особливості тканини;
  • тип петлі.

Найчастіше техніка потрібна для створення круглих і прямих петель, які не вимагають багатофункціональної машини. Більш складні пристосування знадобляться для створення фігурних елементів виробу.

Кілька переваг петельних машин

Якщо ви займаєтеся промисловим виробництвом текстильних виробів, петельні машини дозволяють зробити процес виготовлення моделей більш простим і швидким, скоротити витрати і робити бізнес більш ефективним.

Якісне виконання функціональних деталей дозволяє забезпечити міцність і довговічність виробів, а також зручність їх використання. Застібки виходять більш витривалими і не розтягуються, зберігають первинний вигляд. Машина відрізняється ще декількома перевагами:

  • простота установки;
  • легкість управління;
  • висока швидкість роботи;
  • економічність, завдяки незначному споживання енергії.

Купити якісну петельну машину ви можете на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua. Завдяки тому, що ми є офіційними дистриб'юторами бренду в Україні, ви можете бути впевнені в бездоганній якості оригінальної техніки для швейної промисловості. Менеджер магазину допоможе підібрати підходящу модель, швидко оформити замовлення і забезпечити доставку у будь-який куточок країни, в тому числі Києва, Одеси, Дніпро або Львів. Разом з високоякісною технікою ви отримуєте можливість оптимізувати виробництво і гарантувати швидке технічне обслуговування.


Siruba LBHS-1790S Електронна петельна машина
1995
Закінчився
189 145 грн
Siruba BH-9820-01 Електронна петельна машина (вічкова петля)
2927
Очікується
271 700 грн
Siruba BH-780V Петельна машина човникового стібка для шиття білизни
1994
Закінчився
Ціну уточнюйте
Siruba BH-780 Петельна машина човникового стібка для шиття білизни
1993
Закінчився
Ціну уточнюйте
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка