+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Плоскошовні (розпошивальні) машини

Плоскошовні (розпошивальні) машини

Промислова розпошивальна машина являє собою спеціалізоване професійне швейне обладнання, яке застосовується для сточуючих і декоративних швів розпошивального типу. Базові операції, які виконуються на такій техніці, – це робота з вшиванням пройм, підшив футболочного низу і рукавів, пришивання комірів, лампасів і кишень, гумок (особливо на нижній білизні) і т. д. Такі машини застосовуються для різних текстильних виробів, у тому числі і для трикотажних тканин.

Але при великому виборі купити промислову розпошивальну машину буває дуже важко. З цього давайте розберемо основні характеристики та особливості промислових розпошивалок.

Розпошивалка: види та класифікація

Розпошивальні машини діляться на кілька типів за різними класифікаціями, зокрема, за формою платформ:

 • на плоскій платформі – універсальні машини, які мають широкі і плоскі платформи рукавного типу;
 • на циліндричній платформі – мають циліндричний рукав, який дозволяє працювати з рядками, що скруглюються, і кільцевими виробами.

Ще один тип класифікації за застосування таких машин:

 • базові моделі – використовуються як машини загального призначення, допомагають виконувати декоративні та стачивающие шви розпошивального типу;
 • моделі для беєчної окантовки – використовуються для окантовки країв для тих виробів, які вимагають косою бейки в декілька складань (трикотаж);
 • моделі для вшивання гумок – такі машини оснащені пристроєм для рівномірної подачі, ідеально підходять для пришивання еластичних гумок.

Також розпошивальні машини промислового типу класифікуються за типом управління. Ця класифікація включає два підтипи:

 • механічні моделі – базові варіанти техніки без підтримки автоматичних опцій;
 • комп'ютерні моделі – варіанти техніки, що мають додаткові автоматичні функції, представлені зазвичай такими опціями як підйом лапки і обрізка нитки.

Зверніть увагу: промислові машини плоскошовного типу можуть мати різну комплектацію – з навісним або вбудованим сервоприводом.

На відміну від звичайної машинки, розпошивалка має підвищену продуктивність. Її привід розрахований на тривалу роботу без перерви, багато моделей мають дод. запчастини в комплекті і пристосування для підвищення функціональності.

Розпошивальні машини – оптимальний вибір для пошиття еластичного одягу, одягу з трикотажу, обробки білизни, рукавів і манжет, комірів. Багатофункціональні машини справляються з виконанням різноманітних операцій:

 • страйк;
 • закриття або притачка гумок;
 • підгин нижній частині;
 • оверлочні шви.

Промислова розпошивальна машина серед головних переваг має високу якість швів, автоматизоване змащування, робота навіть при невеликому нитковому натязі і практично безшумна робота. Впоратися з такою машиною під силу навіть оператору з невеликим досвідом і кваліфікацією.

Як вибрати і купити промислову розпошивалку

Для замовлення швейної машини такого типу вам потрібно визначитися з відповідями на кілька критеріїв. Головне питання – для яких цілей буде використовуватися швейна машина. Якщо ви плануєте обробляти вироби з закритим коло контуром, то вибирайте циліндричну платформу. Якщо доведеться працювати з окантовкою, то зупиніть вибір на машині з окантовувачем. Якщо ж ви працюєте відразу за декількома видами тканин, то краще всього підійде універсальна плоскоплатформена машина.

Якщо вибір здається Вам складним, то це цілком нормально. Зверніться за допомогою до наших професіоналів – консультанти підкажуть, яку модель вибрати, і допоможуть оформити замовлення. Доступна вартість та оперативна доставка, величезний вибір з доступних моделей – все це чекає на нашому сайті!Знижка -4%
MAQI W1-01CB-I-364 Плоскошовна машина з плоскою платформою
Знижка -8%
Baoyu GT-500D-01/UT Промислова розпошивальна машина
Baoyu GT-500D-01/UT Промислова розпошивальна машина
В наявності

35411грн 32437грн 1145$

Знижка -25%
Jack JK-8669BDI-01GB*356 3-х голкова розпошивальна машина
Показано від 1 до 24 з 81 (всього сторінок: 4)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин