Промислові плоскошовні розпошивальні машини

Промислові плоскошовні розпошивальні машини

Промислова розпошивальна машина являє собою спеціалізоване професійне швейне обладнання, яке застосовується для сточуючих і декоративних швів розпошивального типу. Базові операції, які виконуються на такій техніці, – це робота з вшиванням пройм, підшив футболочного низу і рукавів, пришивання комірів, лампасів і кишень, гумок (особливо на нижній білизні) і т. д. Такі машини застосовуються для різних текстильних виробів, у тому числі і для трикотажних тканин.

Але при великому виборі купити промислову розпошивальну машину буває дуже важко. З цього давайте розберемо основні характеристики та особливості промислових розпошивалок.

Промислова розпошивальна машина : види та класифікація

Розпошивальні машини діляться на кілька типів за різними класифікаціями, зокрема, за формою платформ:

 • на плоскій платформі – універсальні машини, які мають широкі і плоскі платформи рукавного типу;
 • на циліндричній платформі – мають циліндричний рукав, який дозволяє працювати з рядками, що скруглюються, і кільцевими виробами.

Ще один тип класифікації за застосування таких машин:

 • базові моделі – використовуються як машини загального призначення, допомагають виконувати декоративні та стачивающие шви розпошивального типу;
 • моделі для беєчної окантовки – використовуються для окантовки країв для тих виробів, які вимагають косою бейки в декілька складань (трикотаж);
 • моделі для вшивання гумок – такі машини оснащені пристроєм для рівномірної подачі, ідеально підходять для пришивання еластичних гумок.

Також розпошивальні машини промислового типу класифікуються за типом управління. Ця класифікація включає два підтипи:

 • механічні моделі – базові варіанти техніки без підтримки автоматичних опцій;
 • комп'ютерні моделі – варіанти техніки, що мають додаткові автоматичні функції, представлені зазвичай такими опціями як підйом лапки і обрізка нитки.

Зверніть увагу: промислові машини плоскошовного типу можуть мати різну комплектацію – з навісним або вбудованим сервоприводом.

На відміну від звичайної машинки, розпошивалка має підвищену продуктивність. Її привід розрахований на тривалу роботу без перерви, багато моделей мають дод. запчастини в комплекті і пристосування для підвищення функціональності.

Розпошивальні машини – оптимальний вибір для пошиття еластичного одягу, одягу з трикотажу, обробки білизни, рукавів і манжет, комірів. Багатофункціональні машини справляються з виконанням різноманітних операцій:

 • страйк;
 • закриття або притачка гумок;
 • підгин нижній частині;
 • оверлочні шви.

Промислова розпошивальна машина серед головних переваг має високу якість швів, автоматизоване змащування, робота навіть при невеликому нитковому натязі і практично безшумна робота. Впоратися з такою машиною під силу навіть оператору з невеликим досвідом і кваліфікацією.

Як вибрати і купити промислову розпошивалку

Для замовлення швейної машини такого типу вам потрібно визначитися з відповідями на кілька критеріїв. Головне питання – для яких цілей буде використовуватися швейна машина. Якщо ви плануєте обробляти вироби з закритим коло контуром, то вибирайте циліндричну платформу. Якщо доведеться працювати з окантовкою, то зупиніть вибір на машині з окантовувачем. Якщо ж ви працюєте відразу за декількома видами тканин, то краще всього підійде універсальна плоскоплатформена машина.

Якщо вибір здається Вам складним, то це цілком нормально. Зверніться за допомогою до наших професіоналів – консультанти підкажуть, яку модель вибрати, і допоможуть оформити замовлення. Доступна вартість та оперативна доставка, величезний вибір з доступних моделей – все це чекає на нашому сайті!Безкоштовна доставка
12
Baoyu GT-500D-FQx356 Промислова розпошивальна машина
Знижка -4%
12
Jack JK-8669BDI-01GB*364 3-х голкова розпошивальна машина
Знижка -14%
Siruba F007K-W122-356(364)/FHA 3-голкова плоскошовна машина
Знижка -12%
Siruba F007K-W222-356(364)/FQ 3-голкова плоскошовна машина з окантователем
Знижка -25%
12
Jack JK-8669BDI-01GB*356 3-х голкова розпошивальна машина
Знижка -17%
Siruba C007K-W122-356(364)/CH 3-голкова плоскошовна машина
Показано від 1 до 24 з 102 (всього сторінок: 5)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка