0
0

Ваш кошик порожній :(
Промислові закріпочні машини Bruce

Професійна закріпочна машина Bruce дозволяє виконати 5-6 тис. закріпок за 8-годинну робочу зміну. Тому в умовах масового виробництва вона просто незамінна. За цим брендом випускається велика кількість моделей цього устаткування, що відрізняються продуктивністю, параметрами закріпки, кількістю вбудованих програм і іншими параметрами.

Перш, ніж детальніше говорити про асортименті Bruce і те, як вибрати потрібну модель, скажімо, чому ми радимо зупинитися саме на продукції цього бренду. Тому що ця китайська торгова марка пропонує надійне, з високими технічними характеристиками обладнання за конкурентною ціною.

Як правильно вибрати закріпочні машини Bruce

Наша компанія Sewtech пропонує великий асортимент закріпочних машин цього бренду. У таблиці нижче наведені основні характеристики найбільш затребуваних моделей.

Модель Довжина закріпки, мм Ширина закріпки, мм Кількість програм Сенсорне управління Автоматична обрізка нитки

BRC-1900BH

7-24

2-3

50

+

+

BRC-1900BSK

7-24

2-3

50

+

+

BRC-1904BS

40х60

50

+

+

BRC-1906BS

40х60

50

+

+

Для того, щоб вибрати модель, необхідно знати мінімальні і максимальні параметри закріпок, які повинна робити швейна машина, а також які саме (чи є така програма в машині). Наприклад, закріпочні машини Bruce BRC-1900BH і BRC-1900BSK спроектовані для створення зигзагоподібної закріпки на будь-яких матеріалах.

Ми рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони відмінно знають модельний ряд цієї торгової марки, спілкувалися безпосередньо з виробниками і допоможуть вам зробити правильний вибір.

Наші переваги

Чому придбати професійну закріпочну машину Bruce краще у нас? Аргументи наступні:

Sewtech – постачальник промислового обладнання в Україну з 2006 року. За цей час ми створили міцні ділові зв'язки безпосередньо з виробниками і є офіційними представниками багатьох з них.
Це дозволяє:

  • пропонувати кращі в країні ціни;
  • першими пропонувати нові моделі;
  • у м.Хмельницькому у нас є власне швейне виробництво, де ми випробуємо поставляється нами обладнання, ак що ми знаємо про швейних машинах не тільки по фото і опису, але і бачимо їх у роботі;
  • продаємо не тільки устаткування, але і запчастини до нього;
  • допоможемо встановити, налагодити і запустити швейні машини.

Замовлення можна зробити на сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка