+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Ручні настилочні комплекси

Ручні настилочні комплекси

Ручні настилочні комплекси користуються найбільшим попитом порівняно з автоматичним і напівавтоматичним обладнанням. Пояснюється це двома факторами:

 1. Привабливою ціною. Ручні моделі коштують в рази дешевше автоматичних.
 2. Простотою обслуговування і ремонту. У штаті немає необхідності тримати інженера-електронщика, так і вимоги до експлуатуючого персоналу нижче.

При цьому при невеликому обсязі виробництва продуктивності комплексу настильного ручного цілком достатньо. Як показує наш досвід роботи (а таку техніку наша компанія Sewtech поставляла в багато міст країни – Київ, Львів, Одесу, Харків і т. д.) у багатьох випадках підприємству вигідніше купити кілька ручних настильних комплексів, ніж один автоматичний або напівавтоматичний комплекс.

Комплекс настилочний ручний від компанії Sewtech – особливості

Своїм клієнтам ми пропонуємо ручні настилочні комплекси польської компанії REXEL. Про їх якість говорить такий факт, що моделі цієї серії є найбільш затребувані на польських швейних фабриках, витіснивши звідти китайське обладнання. Плюсами цієї техніки є:

 1. Проста і надійна конструкція – силовий каркас виконаний з закритих сталевих профілів, стільниця з ламінованої плити ДСП.
 2. Модульна конструкція. При необхідності стільницю можна подовжити до необхідних розмірів, просто стикуючи до нього додаткові секції.
 3. Можливість регулювання по висоті.
 4. Автоматичний лічильник шарів.
 5. Наявність електрифікованого відрізного ножа, який по команді оператора виконає поперечний розріз тканини.

Комплекс настилочний від компанії REXEL має ряд додаткових цікавих опцій, що розширюють функціональні можливості цієї техніки і спрощують роботу на ній:

 • комплектація комплексу столом з наддувом для полегшення переміщення тканини;
 • установка поворотної настильної каретки для вирівнювання тканини;
 • комплектація кабелем живлення для ножа на тросі для збільшення безпеки робіт;
 • установка каретки з кошиком для вистилання тканини в стосах.

Для роботи з цим устаткуванням потрібен один оператор.

Купити ручні настилочні комплекси в компанії Sewtech – переваги

Наша компанія є постачальником промислового швейного обладнання в Україну з 2006 року. За 12 років роботи ми накопичили величезний досвід, встановили міцні ділові зв'язки з провідними його виробниками. А для багатьох з них стали офіційним дистриб'ютором в Україні. Це відноситься і до компанії REXEL. Завдяки цьому ми пропонуємо своїм покупцям найкращі в країні ціни і найбільш повний асортимент.

Ще один безперечний плюс – наявність власного швейного виробництва в м. Хмельницький. Це дозволяє нам:

 • випробувати в роботі пропоновану нами техніку;
 • показати своїм співробітникам всі тонкощі її експлуатації.

Тому, вибираючи ту чи іншу модель ручного настильного комплексу, порадьтеся з нашими співробітниками. Вони дадуть вам професійні поради. У нас ви можете замовити комплексну послугу – встановлення, налагодження та запуск придбаної техніки. Це дозволить вам відразу приступити до її експлуатації. Крім даного обладнання у нас ви можете придбати запчастини до нього також за вигідною ціною.

Для замовлення ручних настильних комплексів зателефонуйте за телефонами, вказаними на цьому сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.Rexel UL-3/AIR Ручної настилочний комплекс з піддувом
Передзамовлення

Ціну уточнюйте

Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин