Стрічкові розкрійні машини

Стрічкові розкрійні машини

Розкрійні машини стрічкового типу оптимально підходять для невеликих і середніх швейних виробництв, так як в цьому випадку вони мають оптимальне поєднання ціни, продуктивності і простоти експлуатації. У них немає електронних блоків, тому для їх обслуговування достатньо механіки і електрики.

Компанія Sewtech пропонує б/у професійні розкрійні машини японської компанії Oshima. Вони практично не були в експлуатації, але при цьому їх ціна помітно нижче, ніж на нове аналогічне обладнання. Розповімо про них докладніше.

Стрічкові розкрійні машини для швейного виробництва 

Ці агрегати мають наступні особливості:

  • Розкрійний стіл обладнаний системою наддуву, що істотно полегшує переміщення матеріалу, що розкроюється і забезпечує його плавне переміщення.
  • Управління агрегатом проводиться з електронного пульта, вмонтованого в розкрійний стіл.
  • Регулювання швидкості руху стрічкового ножа плавне. Тому можна точно виставити цей параметр у залежності від матеріалу.
  • В комплект входить заточний пристрій.
  • Є два електромагнітних уловлювача на випадок обриву ножа.

Ці розкрійні машини стрічкового типу дозволяють кроїти пакет тканини або шкіри товщиною 180 мм. Тобто, наприклад, при пошитті рукавиць з брезенту товщиною 2 мм, можна за один раз викроїти 90 деталей. Тканина або шкіра в пакеті в єдине ціле притискається спеціальними струбцинами. Подача пакету тканини під ніж виконується вручну.

Ми пропонуємо 2 моделі стрічкових розкрійних машин для швейного виробництва Oshima – OB-700A і OB-900A. Вони відрізняються розмірами розкрійного столу. У першій моделі його габарити 120х150 см, у другій –180х150 см. Для живлення агрегатів необхідно підключення до однофазної мережі 220 В. В комплекті з агрегатами йдуть захисні рукавиці з нержавіючої сталі.

Яку модель стрічкової розкрійної машини вибрати

В даному випадку вибір залежить від максимальних розмірів деталей, які ви збираєтеся кроїти. Наша порада. Вибирайте модель розкрійної машини стрічкового типу хоча б 10-15% запасу по довжині і ширині. Тобто, якщо максимальний розмір деталі становить 140 см, вибирайте модель OB-900A. В іншому випадку кроїти такі деталі буде незручно.

Чому стрічкові розкрійні машини для швейного виробництва вигідно купувати в компанії Sewtech

При покупці будь-якого професійного обладнання, особливо б/у в тому числі і для швейного виробництва, дуже важлива репутація продавця. Наша компанія є постачальником техніки для швейного виробництва в Україну з 2006 року. Ми оснащували швейні виробництва в Києві, Харкові, Львові, Одесі, інших містах країни.

Наш 12-річний стаж роботи – це найкращий доказ нашої надійності та сумлінності. Ми є офіційними дистриб'юторами багатьох відомих брендів, в тому числі і Oshima. Це дозволяє нам пропонувати конкурентні ціни.

Крім того, наша компанія має в своєму розпорядженні власне швейне виробництво в м. Хмельницький. Тобто наші співробітники можуть на власні очі побачити, як працює та чи інша техніка. Важливу роль у підвищенні їх кваліфікації відіграють прямі контакти безпосередньо з виробниками професійних розкрійних машин.

У нас ви можете замовити послугу під ключ – постачання техніки, її установку, наладку і запуск. Також у нас ви можете придбати запасні частини для ремонту і обслуговування. Зокрема стрічкові ножі. Замовлення стрічкових розкрійних машин проводиться за телефонами, які знаходяться в розділі «Контакти» нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.Rexel R500 Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

80442грн 2550€

Rexel R500/F Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

91483грн 2900€

Rexel R750 Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

157729грн 5000€

Rexel R1000 Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

157729грн 5000€

Rexel R1250 Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

182965грн 5800€

Rexel PR-3 Вимірювальний пристрій
Передзамовлення

52420грн 1950$

Rexel R1150 Стрічкова розкрійна машина
Передзамовлення

261830грн 8300€

Показано від 1 до 17 з 17 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка