0
0

Ваш кошик порожній :(

SEWTECH™ - професійна компанія, що надає широкий спектр послуг із сервісного обслуговування швейного, розкрійного, вишивального обладнання, а також обслуговує системи автоматизації виробництва та волого теплової обробки.
Наша команда кваліфікованих фахівців здійснює як гарантійний, так і післягарантійний ремонт, а також забезпечує повну інформаційно-технічну підтримку. Ми пропонуємо комплексне обслуговування виробництв, включаючи проектування під ключ - від ательє до фабрики. Наші експерти допоможуть вам з усіма питаннями технічної підтримки та запчастинами для обладнання. Зверніться до нас і ми з радістю допоможемо вам з усіма питаннями обслуговування вашого швейного обладнання!Компанія SEWTECH надає послуги з ремонту, налагодження, налаштування будь-якого швейного обладнання для клієнтів.
Сервіс - один із основних напрямків нашої роботи. У виробництві неминучі ситуації, коли устаткування виходить із ладу і потребує ремонту чи заміни деталей. Іноді потрібна кваліфікована допомога в налаштуванні або установці.

Штатні фахівці компанії мають професійну підготовку та практичний досвід, отриманий на реальних виробництвах у Китаї, Німеччині та Польщі. Вони готові якісно вирішити Ваші проблеми із практично будь-яким швейним обладнанням.

Що ми пропонуємо?

 • Інформаційно-технічний супровід, включаючи навчання персоналу
 • Діагностика та оцінка несправностей
 • Профілактичні роботи: чищення, мастило, перевірка та налаштування ПЗ
 • Гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання
 • Постачання та заміна оригінальних запчастин

Які переваги має наш сервіс?

 • Обслуговуванням та ремонтом займаються лише кваліфіковані та досвідчені фахівці
 • Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками та офіційними постачальниками
 • Ціна та терміни не завищені, незважаючи на найвищу якість послуг
 • Ми беремося за завдання будь-якої складності
 • Ви можете зв'язатися з нами по телефону, щоб наші спеціалісти попередньо проконсультували вас з вашої проблеми
 • Безліч задоволених та постійних клієнтів

Робота сервісного центру SEWTECH спрямована на комфортне та ефективне користування клієнтами швейного обладнання. Наша мета – забезпечити ваше виробництво надійною та якісною технікою, яка прослужить довгий час. Для досягнення цієї мети ми використовуємо сучасні технології та матеріали, а також постійно підвищуємо кваліфікацію наших спеціалістів. Ми знаємо, що кожен клієнт має свої потреби та вимоги, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного випадку. Наші фахівці завжди готові допомогти вирішити будь-які проблеми та запитання, пов'язані з ремонтом та обслуговуванням швейного обладнання.

Ми розуміємо, як важливо для вас, щоб ваше виробництво працювало на повну потужність, тому ми пропонуємо швидкий та якісний сервіс, що дозволить максимально зменшити простої обладнання та витрати на його ремонт. Наші спеціалісти докладуть максимум зусиль, щоб ви отримали найкращий результат роботи вашого обладнання.
Приходьте до нас з будь-якими запитаннями та питаннями стосовно сервісного обслуговування вашого швейного обладнання - ми завжди готові допомогти!

Наш Адреса

29019, Україна
м. Хмельницький
вул. Проспект Миру 58/2

Контакти

Сервісний центр
+38 (067) 883-00-22

Час роботи

пн-пт 10:00 - 16:00
сб-нд вихідний 

Карта проїзду

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 22 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка