SEWTECH™ - офіційний дилер Jack в Україні

393 11.06.2019

Сьогодні детальніше про промислових швейних машинах Jack.

Швейні машини Jack одні з найвигідніших продуктів на сьогоднішній день. Вони використовуються практично на всіх видах підприємств починаючи від великих компаній і закінчуючи швейними майстернями і в побутових умовах.

Промислові швейні машини Jack займають особливу нішу, завдяки своїй дешевизні і простоті обслуговування.

Вони користуються особливою популярністю на українському ринку і міцно зайняли місце лідера в деяких позиціях. Однак, кожна модель виконується з певним набором характеристик, які потрібно вибирати враховуючи специфікацію та масштаби виробництва. У нашому каталозі ви можете вибрати швейне обладнання Jack на вигідних умовах.

https://sewtech.com.ua/shvejnye-mashiny/promyshlennye-shvejnye-mashiny-jack/

SEWTECH™ - офіційний дилер Jack в Україні. Продаж та сервісне обслуговування швейного обладнання Jack в Хмельницькому, Одесі, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та по всій Україні.

 

Замовити будь-яке промислове швейне обладнання, задати питання або отримати вичерпну консультацію Ви можете за телефонами:

+38 067 383 90 53 (моб.) Kyivstar
+38 063 383 90 53 (моб.) Lifecell
+38 050 383 90 53 (моб.) Vodafone

Просимо звернути увагу, що у зв'язку зі святковими днями та нестабільністтю курсів валют, ціни та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.Також уточнюйте графік доставки замовлень транспортними компаніями.