0
0

Ваш кошик порожній :(

Пошиття виробів з тканини це завжди складний, багатогранний процес. Але наявність багатофункціонального, надійного обладнання спрощує цю задачу. Зі стрімким розвитком технологій на швейному виробництві стало мінімум людей і максимум швейної техніки. Мінімізація людського фактору дає можливість скоротити помилки, підвищити продуктивність і якість виготовлених виробів, прискорити випуск продукції.

Гудзикові машини б/у в Україні

До інноваційних технологій у швейному виробництві належать гудзикові машини б/у. Якщо колись майстрам треба було пришивати кожну гудзик окремо, то сьогодні це робить сучасна гудзикова машина б/у, а людині потрібно тільки натискати кнопки і контролювати процес. Таке обладнання вже працює в напівавтоматичному і автоматичному режимі. Гудзикові машини також пришивають етикетки, логотипи, аплікації, наклейки та ін.

Що може розумна машина гудзикова

  • Пришиває ґудзики різного діаметру.
  • Автоматична подача гудзиків.
  • Деякі моделі мають функцію термо приклеювання.
  • Мають функцію закріпки і обрізки нитки.

Існує кілька способів установки фурнітури — однонитковий ланцюговий стібок, човниковий двухниточный стібок, з подвійним вузлом, з обметуванням ніжки і оплавленням ниток, пришивання з зовнішньої і внутрішньої сторони.

Переваги б/у гудзикової машини: ціна і швидкість операцій

Автоматизована гудзикова машина не вимагає присутності людини на процесі, так як операції по утриманню, пришиванию або приклеювання ґудзиків та просування тканини під голкою машина зробить сама, потрібно тільки закладати гудзики в спеціальний відсік.

Перевагою гудзикової машини є висока швидкість здійснюваних операцій і відмінна якість виробів, що виготовляються. Обладнання такої потужності використовують на великих виробництвах, вироби яких поставлені на конвеєр. Гудзикова машина істотно прискорить випуск продукції, що виготовляється.

Від чого залежить ціна гудзикової машини

  • автоматизація процесу;
  • широка сфера застосування;
  • економічний витрата електроенергії;
  • краща якість виробу.

Також ціна залежить від класу, марки та країни виробника, потужності і функціональності гудзикових машин б/у.

Інтернет-магазин sewtech.com.ua пропонує широкий асортимент гудзикових машин б/у, відрізняються функціоналом, потужністю і простотою в управлінні. Призначені вони для пришивання гудзиків як з отворами, так і на ніжці, також використовуються для оббивки капелюшка гудзика на ніжці або з вушком. Фурнітура може відрізнятися розмірами. Для пришивання кнопок або гачків також допоможе гудзикова машина.

Б/у гудзикова машина промислова в нашому магазині: попит породжує пропозицію

Дана категорія сайту sewtech.com.ua постійно поповнюється новими моделями, так як інтерес покупців великий. Замовити і купити можна зателефонувавши за номером вказаним в розділі "Контакти". Допомога у виборі та консультація після покупки — гарантована.

Доставка здійснюється з допомогою транспортної компанії по Україні в міста Київ, Львів, Харків, Одесу, Хмельницький.


Yamato NB3100-22T Гудзиковий автомат
Закінчився
100 000 грн
Juki MB-373 Гудзикова напівавтомат машина
Закінчився
40 000 грн
Juki MB-373 Гудзикова машина
Закінчився
32 000 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка