+38 067 883 00 33
0 800 31 00 33
0
0

Ваш кошик порожній :(

Однією з найбільш кропіткою роботою вважається підгинання низу виробу. Тут потрібно навик і вміння тривалий час на обробку. Для мінімізації цих процесів і якісного виготовлення виробів використовують підшивну машину б/у.

Призначення і особливість підшивною машини

Підшивальні машина — це вид швейної техніки для обробки подолу в одязі і краю в інших виробах. Особливість конструкції полягає в циліндричній формі платформи. У кожній моделі підшивальних машин вона різна, це дозволяє максимально точно вибрати відповідну техніку для вашого бізнесу. На машині з циліндричною платформою обробляються вироби в кругову: рукави, штани, рукавички.

Підшивальні машини б/у незамінні на виробництві

Не на всіх виробах красиво виглядає рядок по краю, тому для обробки використовують шов у підгинку. Такий шов не помітний з лицьового боку. Потайним швом обробляють низ сукні, спідниці, штани, пальто і ін. вироби. Для створення такого шва потрібна підшивальна машина б/у, яка скоротить час на виготовлення виробу і створить гарний і акуратний вигляд.

Придбання підшивної машини б/у — вигідне вкладення для бізнесу, таке обладнання прискорить випуск виробів, що виготовляються, і позбавить від тривалої ручної роботи, ціна на порядок менше, ніж нової, але з тривалим терміном експлуатації. Сучасна техніка зручна в налаштуваннях, це дозволяє обробляти різні тканини по складу і товщині, а довжину стібка можна регулювати до 1 см.

Переваги підшивної машини

  • працює на різних видах тканини;
  • продуктивність;
  • простота в експлуатації;
  • безперервна робота;
  • економічність у споживанні електроенергії;
  • швидкість виконання операцій.

Машина потайного стібка: принцип роботи

Підшивочні машини регулюють глибину проколу голки за рахунок вигнутої форми, це забезпечує прошивку виворітного боку і тільки злегка захоплює лицьову, не залишаючи ниток і не перетягуючи тканину. Такий шов не помітний з лицьового боку, але міцно і надовго фіксує край виробу.

За способом обробки тканини підшивочні машини виконують однонитковий ланцюговий стібок, але шов, що утворюється, може легко розпуститися при пошкодженні нитки, для більш міцного шва використовують двухнитковий ланцюговий стібок, такий шов широко застосовують на поясі джинс.

Купити підшивочні машини б/у можна в інтернет-магазині sewtech.com.ua. Тут представлений широкий асортимент промислової техніки різних класів і категорій. Для детальної інформації зателефонуйте за номером, що вказаний на сайті. Професійні менеджери допоможуть з вибором.

Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній України по містах: Київ, Харків, Львів, Одеса, Хмельницький.


Treasure BS-811 Підшивальні машина
1184
Під замовлення
75 600 грн
Strobel 124-10 Підшивальні машина
1707
Під замовлення
126 000 грн
Strobel 123-10 Підшивальні машина
1183
Під замовлення
78 000 грн
Maier 252 Підшивальні машина з подвійною строчкою
1777
Під замовлення
96 600 грн
Maier 252 Підшивальні машина
1185
Під замовлення
81 900 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка