+38 067 883 00 33
0 800 31 00 33
0
0

Ваш кошик порожній :(

Компанія Sewtech пропонує прямострокові промислові машини бо від відомих виробників — Juki, Pfaff, Durkopp Adler, Pegasus, Sinajet, Salli та ін. Завдяки значному асортименту у нас ви можете підібрати собі моделі:

  • одноголкові (найбільш поширені) і двохголкові (наприклад, для пошиття накладних кишень, комірів, спецодягу і т. д.);
  • різної продуктивності;
  • для сточування матеріалів різних класів – легких, середніх і важких.

Це сучасна швейна техніка з електронним управлінням, здатна виконувати безліч функцій — автоматичне обрізання нитки, автоматичне змащування вузлів, обрізання краю матеріалу, виконання закріпки. Завдяки електронній панелі управління можна задати різні параметри шиття — кількість стібків, їх форму, швидкість шиття і т. д.

Прямострокові машини б/у — переваги

Сучасна швейна техніка і прямострокові машини в тому числі – це складне, з електронним управлінням обладнання. Відповідно, ціна його досить висока. Особливо, якщо мова йде про відомі торгові марки. У реаліях сучасної України далеко не кожне підприємство може дозволити собі придбати нове обладнання. Але працювати на старих механічних моделях теж не вихід. Вони мають низьку продуктивність і не можуть забезпечити високу якість пошиття. У цьому випадку ваша продукція буде неконкурентоспроможною.

Рішення цієї проблеми — купити промислові швейні машини б/у. Це дозволить підвищити продуктивність і якість виробів помітно при менших витратах. Зрозуміло, що ця техніка, незважаючи на те, що вже не нова і була в роботі, повинна бути надійною. Саме таку пропонує наша компанія.

У нас ви можете купити промислові прямострокові швейні машини від провідних виробників, які пройшли у нас повну ревізію. У них були замінені зношені вузли, всі деталі були змащені, проведена перевірка працездатності та відповідність паспортним технічними характеристиками. Надається офіційна гарантія, термін якої залежить від технічного стану обладнання.

Компанія Sewtech — переваги

При покупці промислового обладнання, особливо б/у дуже важлива репутація продавця. Наша компанія займається поставками професійного швейного обладнання в Україну з 2006 року. Накопичено величезний досвід роботи, досконально вивчена швейна техніка різних виробників. Її сильні і слабкі сторони. Тому зараз ми пропонуємо обладнання, якість і надійність якого у нас не викликає сумнівів. Компанія Sewtech гарантує, що будь-яка прямострокова промислова швейна машина буде відповідати заявленим технічним характеристикам.

Для б/у техніки дуже важливе питання запчастин. Завдяки налагодженим зв'язкам з виробниками швейних машин (для багатьох з них наша компанія є офіційним дистриб'ютором) ми завжди оперативно виконаємо ваші заявки на поставку необхідних вузлів і деталей.

Іншими нашими перевагами є:

  • найвигідніші ціни в Україні;
  • величезний асортимент прямострокових машин б/у різних брендів;
  • оперативна доставка замовленої техніки — 5-45 днів;
  • можливість замовлення в нас комплексної послуги — встановлення, налагодження та запуск обладнання.

Поставлена нами швейна техніка, в тому числі і б/у, успішно працює в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах. Для замовлення дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка