+38 067 883 00 33
0 800 31 00 33
0
0

Ваш кошик порожній :(

На сьогоднішній день в швейній індустрії необхідно правильно організувати процес не тільки швейного цеху, але і розкрійного. Для цього необхідно правильно укомплектувати швейним обладнанням, що ідеально підходить для конкретного напряму швейного виробництва.

Це необхідно для підвищення продуктивності. Для раціонального витрати тканини використовують розкрійне обладнання б/у, це дозволяє мінімізувати витрати, поліпшити якість, прискорити процес.

Інтернет-магазин sewtech.com.ua надає широкий асортимент розкрійного обладнання б/у для різних цілей. Сюди входять:

  • лінійки відрізні;
  • шабельні і дискові ножі;
  • машини для косої бейки;
  • стрічкові розкрійні машини;
  • термоножі;
  • обладнання для формування настилів.

Розкрійний процес починається з того, що готується настил, для цього необхідна тканину певного розміру укладати на розкрійний стіл. Розкрійна техніка дозволяє укладати полотна будь-яким способом, закріплюючи і відрізати зайві фрагменти. Після цих операцій йде процес розкрою обраним способом.

З допомогою розкрійної техніки можна виконати такі операції:

  • порізка тканини різної товщини;
  • автоматизований процес розкрою;
  • порізка певної кількості деталей;
  • розкрій складних елементів.

Відрізні лінійки призначені для розкрою великих полотен. Здійснюється подача тканини і притиск до розкрійного столу для формування настилу. Обладнане лічильником шарів тканини.

Дискові ножі застосовують при масовому розкрої невеликих партій деталей. Пристрій оснащений функцією самозаточки та змащування деталей. Висока маневреність у роботі. Шабельні ножі призначені для всіх видів тканин, у тому числі синтетичних і трикотажних.

Машини-кособейки ріжуть тканину під різним кутом на вибрану кількість і певну ширину стрічки.

Стрічкові розкрійні машини призначені для точного розкрою на великих швидкостях. Можуть бути оснащені функцією наддуву, з отворів в столі йде подача повітря для більш легкого пересування тканини по поверхні столу. Регулюється швидкість руху стрічки, що необхідно для різних видів тканини.

Термоножі незамінні при розкрої синтетичних та сипучих тканин, при цьому одночасно зпаюють край деталей.

З допомогою професійного розкрійного обладнання можна отримати високоякісний розкрій, прискорити процес випуску виробів, підвищити продуктивність, знизити або повністю виключити тимчасові витрати на виправлення помилок.

Розкрійне обладнання б/у — вигідне придбання за невеликі вкладення

Інтернет-магазин sewtech.com.ua пропонує вибрати і купити розкрійне обладнання б/у відомих виробників, яке максимально підходить для вашого бізнесу.

Отримати професійну консультацію і визначитися з моделлю і функціоналом обладнання можна у досвідчених фахівців за телефоном, вказаним на сайті.

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій території України в такі міста як: Київ, Харків, Львів, Одесу, Хмельницький.


Розкрійний стіл 12.5 метрів
1197
Закінчився
58 500 грн
Rexel PP-2/В Перемотувальна машина б/в
2258
Закінчився
72 150 грн
Oshima OB-900A Стрічкова розкрійна машина
1193
Під замовлення
97 500 грн
Oshima OB-700A Стрічкова розкрійна машина
1192
Закінчився
78 000 грн
BK 900 Розкрійний стрічковий ніж
1191
Закінчився
58 500 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка