0
0

Ваш кошик порожній :(

Швейне підприємство маленького чи великого масштабу прагне автоматизувати процеси і мінімізувати людську участь у роботі. Винахід швейних машин спеціального призначення дає можливість прискорити роботу при виконанні нестандартних завдань, тим самим підвищити продуктивність при збереженні якості. Спеціальні машини для шиття — це автоматизоване обладнання нового покоління, при роботі якого мінімізується людська праця, що впливає на швидкість, якість і обсяг.

Спеціальні машини б\у виконують лише одну конкретну задачу, що значно прискорює і спрощує процес. Використовуються в багатьох галузях виробництва. Перевагами швейних машин спеціального призначення є спрощення технологічного процесу, ті завдання, які робилися вручну з великими часовими витратами, з використанням інноваційних технологій поставлені на конвеєрний потік.

Технологічні особливості спеціальних швейних машин б\у

Спеціальні машини б\у створені працювати для великих обсягів, на високій швидкості і потужності без зупинки виробництва, що є високим показником продуктивності підприємства з гарною якістю виконуваних завдань.

Щоб правильно зробити вибір обладнання для пошиття різних виробів потрібно враховувати деякі технічні особливості:

 • тип оброблюваної тканини;
 • тип платформи;
 • кількість голок;
 • спосіб просування тканини;
 • спосіб утворення стібка.

На сайті компанії sewtech.com.ua представлені швейні промислові машини спеціального призначення:

 • для вточування рукавів;
 • для створення плісированих складок;
 • флетлоки плоскошовного типу;
 • для зашивання мішків;
 • для виробництва кишень;
 • для окантовки.

Спектр виконуваних операцій спеціальних швейних машин дуже широкий. Машини для вшивання рукавів мають рукавну платформу, для підгину використовують у виготовленні трикотажних виробів, для зашивання мішків з різних матеріалів, для окантовки працюють з різними по ширині смуги, існують машини також для створення плісированих складок різної ширини, для пошиття кишень, для пришивання гудзиків і створення петель. Відрізняються спеціальні машини і видами стрічок: зигзагоподібна, плоска, обробна, декоративна і оверлочна.

Купіть спеціальні машини б\у — досягайте високого результату в роботі

Інтернет-магазин sewtech.com.ua пропонує великий вибір швейної техніки спеціального призначення відомих торгових марок. Фахівці компанії приділяють на тестування обладнання, для того щоб на вашому виробництві була краща техніка б\у.

Компанія sewtech.com.ua пропонує спеціальні умови співпраці: якщо ви не знаходите потрібної моделі або необхідного виробника устаткування можна замовити в індивідуальному порядку, зв'язавшись з менеджером магазину.

Зробити правильний вибір і купити можна, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Доставка здійснюється транспортними компаніями, що працюють у вашому населеному пункті, і в такі міста як: Київ, Харків, Львів, Одесу, Хмельницький.


Pfaff 337 Машина для втачку рукава
Закінчився
88 000 грн
Hengtai HT-782 Машина двохстороннього ручного стібка
Закінчився
182 000 грн
Hengtai 781 Машина ручного стібка
Закінчився
120 000 грн
Durkopp Adler 767-AE-73 Швейна машина для окантовки ковдр
Закінчився
180 000 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка