+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Аксесуари для стьобальних машин

Аксесуари для стьобальних машин

Промислове виготовлення ковдр та подушок передбачає використання спеціальної техніки – стьобальної машини. Надійне, високоякісне і економічне устаткування дозволяє зробити процес виготовлення об'ємних текстильних виробів більш швидким і ефективним, менш витратним, але робота неможлива без застосування аксесуарів для стьобальних машин.

Машини можна встановлювати і використовувати в приміщенні площею не менше 100 м2. Бізнес по виробництву подушок і ковдр протягом тривалого часу не втрачає актуальності, адже відносна дешевизна виробництва поєднується з популярністю затребуваною групи товару на українському ринку.

Як вибрати аксесуари для стьобальних машин?

Самим популярним і вигідним обладнанням є пристосування, створені корейськими, китайськими і тайванськими майстрами. Вибираючи аксесуари, які підійдуть саме вам, необхідно звертати увагу на:

  • якість матеріалів і збірки;
  • простоту і зручність експлуатації:
  • легке обслуговування та догляд.

Sewtech – постачальник техніки, яку можна придбати за доступною ціною в Україні. Здійснюючи замовлення на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua, ви можете розраховувати на оперативну доставку у будь-яке місто.Лідер продажів!
Прищіпка, затиск для ковдр до стегальной машині
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин