0
0

Ваш кошик порожній :(

Машини стьобальні багатоголкові призначені для великих швейних цехів. Завдяки їм можна випускати в день сотні, а то й тисячі одиниць різних виробів – комплектів постільної білизни, одягу зі стьобаною підкладкою і т. д.

Компанія Sewtech пропонує багатоголкові стьобальні машини китайських торгових марок HENG YE і Zhengbu. Їх продукція успішно конкурує з японським і американським швейним обладнанням. Більш того, деякі моделі цих китайських брендів поставляються до Японії! Споживачів приваблює вигідна ціна, надійність і функціональність цієї техніки.

Функціональність і переваги багатоголкових стьобальних машин

Ці агрегати являють собою досконалу техніку з числовим програмним управлінням, здатну виконувати найрізноманітніші завдання. Розглянемо функціональність подібного обладнання на прикладі моделі Heng Ye HY-W-JH. Ця машина може:

  • виконувати стібки будь-якої складності на високій швидкості;
  • робити одночасно кілька стібків з різним малюнком;
  • зберігати в пам'яті 250 малюнків стібків;
  • створювати власні малюнки стібків;
  • автоматично змінювати швидкість в залежності від особливостей малюнка, наприклад, на гострих кутах, щоб не було обриву нитки.

Агрегат оснащений системами контролю обриву нитки, самодіагностики, автоматичного змащення, контролю позиції голки. Обслуговується машина одним оператором.

Як правильно вибрати модель багатоголкової стьобальної машини для швейного виробництва

Необхідно ретельно зіставити продуктивність машини, її габарити та ціну. Розрахувати витрати на експлуатацію, термін окупності. Ми радимо звернутися за консультацією до наших фахівців. Вони спілкувалися з виробниками такого обладнання.

Крім того, наша компанія має власне швейне виробництво в м. Хмельницький, де наші співробітники мають можливість в роботі перевірити закуплену техніку та з'ясувати нюанси її експлуатації.

Наші переваги

Ми маємо великий досвід продажу цієї техніки. Поставлені нами промислові багатоголкові стьобальні машини з успіхом працюють у Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах. Компанія Sewtech є офіційним дистриб'ютором брендів HENG YE і Zhengbu в Україні, що дозволяє нам пропонувати:

  • найнижчі ціни;
  • повний каталог моделей.

Для замовлення багатоголкових стьобальних машин звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.


Heng Ye HY-W-JH Многоигольная стежки машина (з ланцюговим стібком)
1414
Під замовлення
2 485 850 грн
Heng Ye HY-94-3 Многоигольная стежки машина човникового стібка
1413
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка