0
0

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
2143
Артикул:
ECLS SE200
Виробник:
Suzuki
Під замовлення
211 500 грн
Ціна вказана за комплект: Швейна машина з двигуном та швейним столом
Поглянути альтернативні пропозиції в категорії Петельні машини б у Suzuki

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Suzuki

Suzuki
Suzuki

Suzuki

Промислове швейне обладнання від виробника Suzuki в Украине... Детальніше...

Глазкова петельна машина Suzuki ECLS SE200-S

Для зовнішнього вигляду і споживчих властивостей швейного виробу важливо якісно виготовити всі його елементи. Тут немає дрібниць. В тому числі і якість петель грає істотну роль. Для швидкого і якісного виготовлення петель на виробах швейного виробництва використовуються машини спеціального призначення, кращі зразки яких пропонує японська компанія Suzuki Machinery LTD.

У швейному виробництві сьогодні широко використовується високопродуктивна, надійна і технічно досконала петельна машина ECLS SE-200. Використовуючи петельний напівавтомат ланцюгового стібка цієї марки, нескладно швидко виготовити якісну петлю на виробі, виготовленому практично з будь-якого матеріалу, будь то легка тканина або щільна шкіра.

Особливості петельної машини ECLS SE-200

У швейному виробництві процес виготовлення петель автоматизований вже давно. Але перш, до того, як компанія Suzuki запропонувала свою конструкцію петельної машини з круглою петлею, таке обладнання було громіздким і не відрізнялися зручністю в експлуатації. Компанія Suzuki запропонувала нову конструкцію петельної машини з круглою петлею моделі ECLS SE-200.

Петелькові машини напівавтомат ECLS SE-200 дуже компактні і легкі, чого вдалося домогтися за рахунок розміщення електроприводу безпосередньо в корпусі пристрою.

Призначення петельної машини

Петельна машина напівавтомат ECLS SE-200 використовується для виготовлення петель з вічком без поперечної закріпки. Машина використовується для роботи з середніми матеріалами. Для рельєфності петлі, крім стандартного набору з петельника, голки і нитки, при роботі петельною машиною з круглою петлею даної конструкції, використовується також каркасна нитка. Завдяки використанню цієї додаткової нитки, петля стійко тримає форму і не розтягується.

Універсальність вічкової петельної машини

Конструкція цього пристрою відрізняється простотою управління і не вимагає від оператора особливих навичок. Для зміни режимів виконуваних операцій не потрібно міняти кулачки або виконувати інші складні операції. Одним переміщення важеля можна включати такі опції, як:

  • регулювання довжини петлі;
  • черговість виготовлення прорізи петлі і її обметування;
  • обметування без прорізу;
  • виготовлення петлі з вічком або без нього;
  • обметування із зустрічною звужується закріпкою або без неї.

Тільки при зміні довжини або типу продукції, що виготовляється петлі оператору потрібно змінити різцеву колодку або ніж.

Основні характеристики

Автоматична обрізка нитки
Ні
Автоматичний підйом лапки
Так
Вмонтований позиціонер голки
Так
Матеріал
Середні | Важкі
Тип голки
DO×558
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
2000
Вага, кг
60
Тип петлі
Глазкова
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Ширина петель, мм
5
Висота підйому лапки, мм
17
Довжина петель, мм
40
Система змащування
Краплинна
Тип мотора
Серводвигун
Живлення
220
Країна виробник
Японія
Тип стібка
Ланцюговий
Крок стібка
0.5 - 2
Підсвічування
Ні
Гарантія
12 місяців

Відгуки Suzuki ECLS SE200

Відгуків: 1
Віктор
31.08.2019
Переваги
Висока якість петель,доступні запчастини,зроблена в Японії.Практично не ломається.Не потребує високої кваліфікації швачки та кваліфікованного фахівця в обслуговуванні.
Недоліки
За вісім років не виявлено.
Коментар
Вісім років працює у нас на виробництві,шиємо пальто.За весь час роботи вилетіла тільки якась плата із за шалених перепадів напруги.Замінили на нову,все працює далі,як часи.Брали нову за 8000 євро.Перших 5-6 років навіть не заглядували до неї,далі тільки дуже рідко проводили сервісне обслуговування.Працює по сьогодні в дуже загруженому режимі.Задоволені покупкою на всі сто!

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка
Рекомендуємо поглянути