Вічкова петельна машина Suzuki ECLS SE200-S для виготовлення вічкової і круглої петлі.

Код товару
2143-01
Модель
ECLS SE200
Виробник
Cтатус
В наявності
153595грн 147059грн 4500€
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Suzuki
Suzuki ECLS SE200

Глазкова петельна машина з круглою петлею Suzuki ECLS SE200-S

Для зовнішнього вигляду і споживчих властивостей швейного виробу важливо якісно виготовити всі його елементи. Тут немає дрібниць. В тому числі і якість петель грає істотну роль. Для швидкого і якісного виготовлення петель на виробах швейного виробництва використовуються машини спеціального призначення, кращі зразки яких пропонує японська компанія Suzuki Machinery LTD.

У швейному виробництві сьогодні широко використовується високопродуктивна, надійна і технічно досконала петельна машина з круглою петлею ECLS SE-200. Використовуючи петельний напівавтомат ланцюгового стібка цієї марки, нескладно швидко виготовити якісну петлю на виробі, виготовленому практично з будь-якого матеріалу, будь то легка тканина або щільна шкіра.

Особливості петельної машини з круглою петлею ECLS SE-200

У швейному виробництві процес виготовлення петель автоматизований вже давно. Але перш, до того, як компанія Suzuki запропонувала свою конструкцію петельної машини з круглою петлею, таке обладнання було громіздким і не відрізнялися зручністю в експлуатації. Компанія Suzuki запропонувала нову конструкцію петельної машини з круглою петлею моделі ECLS SE-200.

Петелькові машини напівавтомат з круглою петлею ECLS SE-200 дуже компактні і легкі, чого вдалося домогтися за рахунок розміщення електроприводу безпосередньо в корпусі пристрою.

Призначення петельної машини з круглою петлею ECLS SE-200

Петельна машина напівавтомат ECLS SE-200 використовується для виготовлення петель з вічком без поперечної закріпки. Машина використовується для роботи з середніми матеріалами. Для рельєфності петлі, крім стандартного набору з петельника, голки і нитки, при роботі петельною машиною з круглою петлею даної конструкції, використовується також каркасна нитка. Завдяки використанню цієї додаткової нитки, петля стійко тримає форму і не розтягується.

Універсальність петельної машини з круглою петлею ECLS SE-200

Конструкція цього пристрою відрізняється простотою управління і не вимагає від оператора особливих навичок. Для зміни режимів виконуваних операцій не потрібно міняти кулачки або виконувати інші складні операції. Одним переміщення важеля можна включати такі опції, як:

  • регулювання довжини петлі;
  • черговість виготовлення прорізи петлі і її обметування;
  • обметування без прорізу;
  • виготовлення петлі з вічком або без нього;
  • обметування із зустрічною звужується закріпкою або без неї.

Тільки при зміні довжини або типу продукції, що виготовляється петлі оператору потрібно змінити різцеву колодку або ніж.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера по телефону, або у формі зворотного зв'язку.
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка