0
0

Ваш кошик порожній :(

Повернення і обмін товарів

Повернення або обмін товарів належної якості можливий відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" при дотриманні наступних умов:

  • З дня покупки пройшло не більше 14 днів;
  • Збережений товарний чек або інший розрахунковий документ;
  • Збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та оригінальна упаковка, товар не був у використанні.
  • Поверненню або обміну підлягають товари при наявності гарантійного талона та видаткової накладної (або договір купівлі-продажу), мають товарний вигляд, в тому числі в заводську упаковку, з усіма укомплектованими аксесуарами, інструкціями та іншими пакувальними елементами та немають слідів зборки, використання, або втручання в їх роботу. В іншому випадку компанія SEWTECH™ має право відмовити в поверненні або обмін.
1. Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
2. Повернення Покупцеві вартості товару належної якості здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених чинним законодавством України. У разі повернення товару при зазначених вище обставин продавець зобов'язаний повернути кошти не пізніше ніж через 7 днів (для покупки в звичайному магазині, ст. 9, п. 3 Закону "Про захист прав споживачів ") або 30 днів (для покупки в інтернет-магазині, ст. 12. п. 4 Закону "Про захист прав споживачів"). 
3. Вартість товару підлягає поверненню виключно шляхом банківського переказу на рахунок Покупця.
4. Повернення Товару належної якості за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.
5. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків у Товарі, Покупець особисто, в порядку та у строки, що встановлені законодавством України, має право пред'явити Продавцеві вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару Продавцем в своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.
6. Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування, транспортування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.
7. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав, (в т.ч. за за бажанням Покупця не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація, переналадка та інше).Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.
8. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти».
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини, витратні матеріали, переналадочні комплекти.
 

Товари неналежної якості

У разі, якщо куплений Вами товар протягом гарантійного терміну працює не коректно, потрібно надати нам оригінал акта з сервісного центру із зазначенням причини несправності і неможливості проведення ремонту.

Додаткова інформація про повернення або обмін

  • Поверненню або обміну підлягають усі товари в інтернет-магазині, крім тих, які помічені як бувші у використанні.
  • Повернення товару можна зробити за адресою: м.Хмельницький, вул. Проспект Миру 58/2, офіс компанії SEWTECH™, тел. +380678830033.
  • Гроші за товар можна отримати в той самий спосіб, як відбувалася оплата.

*Транспортні витрати на повернення або обмін бере на себе покупець в повному обсязі.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка