+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Голки для промислових машин Groz-Beckert в новій якісній упаковці

499 11.11.2019

Виробник Groz-Beckert – це відома німецька компанія, заснована в 1852 році. Протягом багатьох років розробка і виробництво голок здійснювались у співпраці з виробниками індустріальної швейної техніки. В результаті компанії вдалося домогтися широкого розповсюдження товару повсюдно. Голки даного бренду характеризуються широкою сферою експлуатації. Вони використовуються в багатьох промислових галузях, починаючи від ткацьких машин і закінчуючи в'язальних обладнанням. Продукція Groz-Beckert – це традиційна німецька якість і висока точність.

Голки для промислових машин Groz-Beckert в новій якісній упаковці

Нова упаковка

Виробник завжди прагне до вдосконалення своєї продукції. Цей факт підтверджений партнерами виробника, які належним чином оцінюють підвищення якості шиття і продуктивності. Силами Groz-Beckert стала можливою робота з такими матеріалами, обробка яких раніше не уявлялося можливим. У ході розвитку швейної промисловості змінилися і вимоги до упаковки. У зв'язку з цим Groz-Beckert поставили мету виготовити нову унікальну упаковку, відійшовши від звичних канонів. Новітня розробка дозволила надійно захистити голки під час довгого транспортування. Це дозволяє не тільки перевірити якість матеріалу, але і економічно витрачати сировину, використовувати склади, транспорт, вдруге застосовувати або утилізувати пакувальну продукцію.

Основна перевага нової упаковки – практичність. Кожна з них передбачає комплектацію з 10 голок та зручне кріплення, що дозволяє реалізувати продукцію в невеликих кількостях.

Інше достоїнство упаковки – оригінальність. 10 модулів, що містять 10 голок в кожному, поміщені в прозору плівку. Є колірна маркування габаритів, що дозволяє уникнути плутанини при використанні голок та їх сортування. Завдяки цьому можна уникнути:

 • непомітного вилучення голок;
 • згубного впливу середовища;
 • копіювання.

Упаковка відрізняється простотою. При знятті спеціальної смужки вона легко відкривається. Зручність, досягнуте виробником, полягає в компактності, легкості складання і наочності при зберіганні на складі.

Голки для промислових машин Groz-Beckert в новій якісній упаковці

Переваги нової упаковки

Серед ключових переваг варто відзначити:

 • повноцінний захист голок (кожна з них розташована в окремій клітинці);
 • легкість вилучення (при розтині осередку стають доступні відразу 2 голки);
 • наочність (прозора упаковка дозволить з'ясувати кількість голок навіть без розтину);
 • надійність (для виготовлення упаковки використовується якісна сировина, що забезпечує стабільне і безпечне транспортування і зручність зберігання);
 • комфортна ідентифікація (містить штрих-код, вид і виробничу серію голок);
 • безпека (пачка на сто голок надійно запечатаний в плівку, запобігаючи вплив навколишнього середовища);
 • захист оригіналу (вилучення/заміна здійснюється тільки при розтині плівки, що запобігає підміну оригінальної продукції);
 • зручність використання (коробка на 10 голок легко відокремлюється і приєднується, при розтині осередку зручно виймаються дві голки);
 • ідентифікація (наявність маркування дозволяє з легкістю ідентифікувати голку по системі, товщині або вістря, колірний код запобігає плутанину при сортуванні);
 • вторинна експлуатація (використовується картон та інші безпечні синтетичні матеріали підходять для переробки та повторного використання).

Перейти в каталог Groz-Beckert

Замовити будь-яке промислове швейне обладнання, задати питання або отримати вичерпну консультацію Ви можете за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин