Одноголовочні промислові вишивальні машини

Одноголовочні промислові вишивальні машини

Одноголовочні вишивальні машини - техніка для малого бізнесу

Невеликі підприємства з пошиття одягу і приватні ательє весь час розширюють перелік послуг, що надаються для збільшення попиту на свою продукцію і залучення нових клієнтів. Нанесення вишитого малюнка на тканину - один з найвірніших способів створення ексклюзивного дизайну, який буде користуватися популярністю. У цьому питанні на руку власникам малого бізнесу зіграли нові технології, які дозволяють повністю автоматизувати процес нанесення візерунка.

Одноголовочні вишивальні машини ідеально підходять на роль обладнання даного типу і є хорошим стартапом, який гарантовано принесе комерційну вигоду підприємству і підніме якість готової продукції на новий рівень.

Що можуть одноголовочні вишивальні машини?

 • Наносити візерунок на готову продукцію: кепки, футболки, сумки, взуття, пайти і т.д .;
 • Розшивати, прикрашати вироби бісером, паєтками, стразами, тасьмою;
 • Модернізувати виробничі процеси і збільшувати кількість готової продукції;
 • Щоб збільшити попит на продукцію;
 • Забезпечувати механізм лазерного різання, який допоможе вирізати готові логотипи і створювати багатошарові аплікації.

Переваги вишивальної технікии

З великого переліку переваг одноголовочная машин можна виділити наступні:

 • можливість наносити на вироби дрібні вишиті елементи, створюючи складні варіації ексклюзивних виробів;
 • висока продуктивність установок;
 • невеликі габарити і просте інтуїтивно зрозуміле управління;
 • низький рівень шуму, що дозволяє експлуатацію машини в житлових приміщеннях;
 • редагування і зміна формату і зовнішнього вигляду вишивки, її відображення в дзеркальному положенні, стиск, розтяжка малюнка;
 • наявність бордюрной рами і додаткового пристосування для нанесення малюнка на кепки;
 • висока якість і тривалий термін експлуатації.

Технічні характеристики модельного ряду

Виробники випускають техніку для будь-яких потреб замовника, яка призначається для задоволення певних виробничих потреб і має свої особливості:

 • Вишивальні машини модельного ряду TCL , PR, FT та CS ідеально підходять для багатогодинної безперервної роботи і мають вмонтований датчик для обрізки нитки.
 • Модельний ряд РТ - це покоління вишивальних машин з кнопковим блоком управління і великою кількістю робочих голок (12, 15), що дозволяють працювати в широкому діапазоні кольорів.
 • Одноголовочні машини Fotever FT-1201+LPD та Maya TCLX  оснащені сенсорним блоком управління і працюють з великими площинами нанесення візерунка.
 • Модельний ряд Fortever Halo можна віднести до побутових вишивальним машинам. Вони мають невеликі габарити і підходять для розміщення в будинку і в невеликих ательє.
 • Моделі CBL серії SC відрізняє наявність пантографа і вузькою платформи для нанесення візерунка на готові вироби. Саме цей тип ідеально підходить для вишивки на готової продукції і має хорошу продуктивність.

Одноголовочні вишивальні машини добре підійдуть для виробництв з обмеженою площею, адже всі моделі мають невеликі габарити і знижений звуковий поріг. На ділі вони проявили себе як надійні та стабільні, мають просте управління і хорошу продуктивність роботи. Така машина може виготовити за робочу зміну 10 вишиванок або привести на світ понад 60 кепок з фірмовим логотипом.

Цифрові дизайни ескізів в обладнанні створюються за рахунок програмного забезпечення, адаптованого під потреби кожної установки. Вони завантажуються в програму засобами USB-кабелю і бездротової мережі Wi-Fi. Сучасне обладнання підтримує всі формати малюнків, дозволяючи створювати приголомшливі картини.

На що звертати увагу при виборі вишивальної машини?

Вибираючи обладнання, зверніть увагу на масштаби свого виробництва і віддайте перевагу машині з потрібною площею робочого поля. Постійне запяліваніе забирає багато часу і сил і виключає можливість створювати вишивку портретів, ікон, картин і налагодити масове виробництво шевронів або брендованої продукції.

Де купити вишивальні машини в ідеальному співвідношенні ціни і якості?

Широкий вибір промислового вишивального обладнання представлений в Інтернет-магазині Sewtech. Будучи прямим дистриб'ютором великих заводів-виробників, компанія отримує можливість купувати тільки якісне обладнання за максимально низькими цінами. Компанія налічує кілька десятків найактуальніших вишивальних машин і надає для них оригінальні комплектуючі та аксесуари. Переглянути асортимент і отримати кваліфіковану консультацію можна на офіційному сайті магазина. Гарантія на весь представлений товар і безкоштовна доставка в будь-яку точку України послужать приємним бонусом.Знижка -5%
Fortever FT-1501L New Промислова одноголова вишивальна машина
Знижка -15%
Fortever FT-1501 Промислова одноголова вишивальна машина
Знижка -12%
Fortever FT-1501L Промислова одноголова вишивальна машина
Знижка -25%
Maya TCL-1501 Промислова одноголовочна вишивальна машина з LCD-дисплеєм 10"
Знижка -9%
CBL 1501SC Промислова одноголовочна вишивальна машина
Знижка -13%
CBL 1801SC Промислова одноголовочна вишивальна машина
Показано від 1 до 24 з 45 (всього сторінок: 2)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка