+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Вишивальні машини серії High-Speed

Вишивальні машини серії High-Speed – приклад оптимального поєднання цілого ряду переваг у промисловій техніці. Серед них висока якість і надійність матеріалів, простота експлуатації і обслуговування, широкі функціональні можливості, сучасне програмне забезпечення.

З допомогою машини ви можете якісно і швидко декорувати велику кількість виробів, у тому числі кепки і сумки. Робота техніки передбачає мінімальне втручання працівників. Керування машиною не вимагає особливих навичок або спеціальних знань, навчитися йому гранично просто.

Як купити машину вишивальну хайспід?

Якщо ви хочете оновити технічну базу вашого виробництва, зверніть увагу на асортимент компанії Sewtech. На сайті інтернет-магазину ви знайдете високошвидкісні вишивальні машини, які відрізняються зносостійкістю і хорошою продуктивністю.

Для оформлення замовлення на промислові вишивальні машини варто подзвонити на один з номерів телефонів, вказаних на сайті. У разі покупки ви можете розраховувати на швидку доставку у будь-яке місто України, в тому числі Київ, Львів і Харків. У описі товарів вказані всі характеристики техніки, а на фото відображені реальні моделі.Ricoma RCM-1502CHT Вишивальна машина
Немає в наявності

Ціну уточнюйте

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин