+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Шпульні ковпачки

Для натягу нитки шпульки, в деяких моделях швейних машин необхідний шпульний ковпачок. Можливо користувачі і не підозрюють, але саме це гніздечко має бути ідеально чистим, відполірованим і гладким. Даний механізм, як і інші запчастини для швейного обладнання буває різним. Тому перш ніж купити шпульний ковпачок для швейної машини, просто вивчіть характеристики деталей, порівняйте товар між собою, відштовхуючись від того, який ковпачок потрібно замінити.

Шпульних ковпачки для швейних машин повинні бути з якісного матеріалу і без дефектів. Якщо Ви вибираєте шпульний ковпачок перевіреного виробника, деталь прослужить досить довго, а швейна машина зможе працювати якісно і без поломок. Шпульний ковпачок - серце швейної машини. Для того щоб така деталь, як котушка, добре справлялася зі своїм призначенням, їй просто необхідний високої якості шпульний ковпачок. Довговічні механізми, які дозволять Вашому обладнанню працювати довго і безперебійно.

 

Фірмові шпуледержателі, як правило, в найрідкісніших випадках вимагають заміни. Для того щоб в шпульних ковпачку гвинт регулювання не викручувався (при частій перенастроюванні) на товщину нитки досвідчені швачки купують другий ковпачок і налаштовують його на більш товсту нитку або нитка гумку.Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин